URBAN HEROES : ƱZ

URBAN HEROES : ƱZ

Data:
25 Styczeń 2013
start 22:00
Cena: 20/30 pln
Facebook Event

Miejsce:
Prozak 2.0
Kraków
Plac Dominikański 6
Poland

Zagrają:
BC, Fatcut, Ronin, UZ, Zest

 

NO I STAŁO SIĘ. Trap w najlepszym wydaniu powraca… w końcu grany przez człowieka, który jest sygnowany m.in. przez label MAD DECENT!

Ponownie zapraszamy Was na BASSową ucztę z najświeższych muzycznych dań spod szyldu URBAN HEROES. Brakuje Ci “tego” na imprezach? Nie wiesz, gdzie podziała się ta zajawka, gdzie podziali się ludzie skaczący przez 6 godzin i unoszący ręce w pełnej euforii wywołanej muzyką, która ich zaskakuje? To wszystko nie umarło, to potrzebowało impulsu. My Wam go przekazujemy. Po tym co wywołał wcześniej zaproszony przez nas FLOSSTRADAMUS wiemy, że czekacie i z przyjemnością ogłaszamy, że przylatuje do nas nie kto inny jak UZ !

BILETY:

▲Przedsprzedaż 20 pln
od 09.01.2012 do 25.01.2013 (do godziny 19:00) lub do wyczerpania zapasów.
ILOŚĆ BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY JEST OGRANICZONA !!!

▲Sprzedaż w dniu imprezy na bramce 30 pln

▲Bilety dostępne online za pośrednictwem serwisu ekobilet.pl pod linkiem : https://ekobilet.pl/untone/

▲Start 21:00

︻╦╤─ ƱZ ─╤╦︻
Jedno z objawień 2012 roku, czołowy reprezentant najszybciej rozwijającego się w tej chwili nurtu – TRAP. Nagrania jego setów z całego świata, gdzie tysiące ludzi krzyczy “WOOOOOOOW”, przy każdym kolejnym granym utworze potwierdzają, że ten facet gra najbardziej powalone numery- nikt nie wie czego do końca się spodziewać. Danie główne przyprawiamy oczywiście śmietanką najbardziej sytych muzyków, którzy forsują trap co tydzień w klubach całej Polski. Jest to prawdopodobnie pierwsza i ostatnia okazja w Polsce, aby schrupać UZ i jego kawałki – także jeśli nie chcesz siedzieć głodna/głodny aż do następnego Urban Heroes, to lepiej się pojaw…

RUN DA TRAP !!!