Majówka z LOUD ✖ CLEAR: Street Vogue

Majówka z LOUD ✖ CLEAR: Street Vogue

Data:
12 maj 2012
start 12:00
Cena: 0 pln pln
Facebook Event

Miejsce:
Warszawa Powiśle
Warszawa
Kruczkowskiego 3b
Poland

Zagrają:
Big, Justice Beaver, MCQ, The Phantom, Witchney Houston

Majówka z LOUD ✖ CLEAR: Street Vogue

Wiosna rozkręca się w najlepsze, a my już odliczamy dni do lata.
Jako Loud&Clear poprzez nasze imprezy we Wrocławiu i Krakowie (teraz także w Warszawie) promujemy świeżą krew w muzyce – zdolnych artystów z ich otwartymi głowami i kreatywne wydarzenia – bez nudy i rutyny.

Zapraszamy Was na wspólny weekend do Warszawa Powiśle, gdzie zainspirowani najlepszymi tradycjami z Berlina i Nowego Jorku wychodzimy na ulicę z kuchnią, modą i muzyką. Street Vogue to sześciu topowych didżejów z trzech różnych miast (m.in. The Phantom i seapunkowy projekt Witchney Houston), szereg stoisk najciekawszych naszym zdaniem marek i młodych projektantów (m.in. Hazz i Shade) tworzących szerokie spektrum mody ulicznej. Pojawi się również akcent rowerowy firmowany przez Asphalt Bikes. Dodatkową atrakcją będzie premiera oficjalnej koszulki zaprojektowanej przez firmę Tideland dla Warszawa Powiśle.

Rozpoczynamy w sobotę w samo południe. Zajrzyj i odpocznij z nami na świeżym powietrzu: przymierz, spróbuj i posłuchaj. Wieczorem kontynuujemy zabawę, licząc na Wasze liczne przybycie ! W niedzielę… bawimy się dalej!

Do zobaczenia!

MUZYKA:

♬ THE PHANTOM
(Silverback Recordings / WWA)

Projekt Bartosza Kruczyńskiego, czerpiący inspiracje z romantyzmu eski grime’u, wizji miasta nocą oraz szeroko pojętej atmosfery house’u. W klubie pojawiał sie m.in. obok Jamiego XX, Onemana, Jackmastera, Kinka, Bok Boka, Mosci, Egyptrixxa, Shortstuffa, Ikoniki, grając w Polsce, Nowym Jorku, paryskim Social Club, Berlinie czy Sztokholmie, również na festiwalach (Unsound Festival 2010 Krakow/2011 New York, Heineken Open’er Festival 2010).Najnowsze wydawnictwo, zatytulowane 'EP 2′ (12″) ukazało się nakladem belgijskiego Silverback Recordings. Lato 2012 to zapowiedź dwóch kolejnych EP (dla Silverback i Your Mama’s Friend – labelu Marcina Czubali) oraz zbioru remiksow utworów Phantoma zrealizowanych m.in. przez Optimum i Mike’a Q.

http://soundcloud.com/the-phantom

♬ M C Q
(Future-bass.pl / WWA)

DJ i producent. Swoją przygodę z graniem zaczynał od muzyki house i minimal techno, jednak nigdy nie ograniczał się do słuchania tylko i wyłącznie muzyki elektronicznej. Od wczesnych lat wychowywał się na dźwiękach Led Zeppelin i Black Sabbath, z wiekiem przyszedł death, black i hardcore. Do reggae i dubu było już z górki. W 2011 roku, nakładem wytwórni Razzmatazz, ukazała się jego CD „Whispering Sky”. Oprócz pięciu autorskich numerów, na płycie znalazły się także remixy Paranoise,Teielte i BunZer0. Obecnie MCQ pracuje nad projektami z kilkoma artystami, a także przygotowuje swój pierwszy album. Efektem ostatniej kolaboracji z Jonkpą jest kawałek „The Vibe”. Lubi Beatę Kozidrak.

http://www.soundcloud.com/mcq

♬ W I T C H N E Y H O U S T O N
(#seapunk polska / WWA / WRC)

DJ ♆ PRODUCER ♆ TUMBLR ♆ MIXTAPE ♆ VIDEO ♆ DOLPHIN ♆

http://witchneyhouston.tumblr.com/

♬ J U S T I C E B E A V E R
(Lineout.pl / KRK)

„garaż.jpg, chiromancja, adept sztuki wulkanizacji pojazdów z dowozem do klienta, samorząd w Raciborzu. Wciąż jednak pokutuje w Polsce przekonanie o tym że (…) dużo tańczyć.”

http://www.mixcloud.com/1000PANORAMICZNYCH/

♬ B I G # T I M E
(Lineout.pl / WWA)

Redaktor Lineout.pl. Miłośnik festiwali, tańca i nocnego życia. Aspirujący didżej i kolekcjoner winyli. Koneser brzmień spod znaku house, techno, UK garage, UK funky, juke, acid, 4/4. Grał z Lando Kal, Sentel, Pvre Gold, Intreau, Mustnotsleep i Kamp!. 100% winyl.

http://soundcloud.com/bigeytimey

MODA:

✄ H A Z Z

http://www.h-a-z-z.com/

✄ S H A D E

http://www.shadeclth.pl/

✄ T I D E L A N D

http://tideland.eu/

✄ T R A N S M I S S I O N

http://www.taste.tc/

✄ S T R E E T S U P P L Y

http://www.streetsupply.pl/

✄ E V I L E Y E C L O T H I N G

https://www.facebook.com/evileyeclothing