AD2021

AD2021

  • 26 października 2012

Data:
26 Październik 2012
start 21:00
Cena: 20/30 PLN pln
Facebook Event

Miejsce:
PKP Warehouse
Wrocław
ul. Paczkowska 27
Poland

Zagrają:
Ban, Black Rain, Lutto Lento, Pvre Gold, Shapednoise

 

2021. Data jeszcze niedawno odległa, a teraz już tak bliska.
Czy to jeszcze przyszłość? A może już bardziej nadchodząca teraźniejszość? Czy futurologiczne wizje mają nadal jakąś wartość? Czy muzyka stworzona dawno temu może być dziś aktualna? Jak nowe wizerunki przyszłości, kreowane przez młodych twórców, korespondują z tymi sprzed lat? I w końcu, co znajdzie odbicie w rzeczywistości?

BLACK RAIN przynależą do pokolenia wychowanego w surowej, punkowej etyce DIY, a swoją nigdy niewydaną ścieżką dźwiękową do filmu “Johnny Mnemonic” udowodnili, że w muzyce istnieje kategoria ponadczasowości – dodajmy – w muzyce poszukującej, która z zasady jest jedynie wyrazem oczekiwań danego twórcy wobec przyszłości.
Z kolei SHAPEDNOISE reprezentuje najmłodszą generację producentów techno. Jest on związany z renesansem nurtu industrial techno i jako współwłaściciel wytwórni Violet Poison należy do czołowych postaci ruchu anonimowego techno.
Mimo różnic BLACK RAIN i SHAPEDNOISE mają więcej wspólnego, niż mogłoby się wydawać – BLACK RAIN coraz śmielej nawiązują do twórczości takich artystów jak SHAPEDNOISE. Ci z kolei czerpią pełnymi garściami z odkrytego na nowo dorobku wykonawców pokroju BLACK RAIN.

LOUD&CLEAR jako wyraziciele poszukiwań muzyki przyszłości, SANGOPLASMO w roli luminarzy przeszłości, po raz pierwszy razem, zapraszają na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie: AD 2021 z gośćmi z odległych metropolii – Nowego Jorku, Tokio i Berlina.
Zapraszamy!

Więcej inf. i event na Facebooku: www.AD2021.info