Chris Liebing @ 1500m2

Chris Liebing @ 1500m2

  • 13 kwietnia 2013

Data:
13 kwiecień 2013
start 22:00
Cena: 40/45/50 pln
Facebook Event

Miejsce:
1500m2 do wynajęcia
Warszawa
ul. Solec 18
Poland

Zagrają:
Adam Bekett, Bshosa, Chris Liebing, Madshake, Michael Klein, Miko Czajkowski

Chris Liebing @ 1500m2

Już 13-go kwietnia nadarza się okazja aby zobaczyć na żywo umiejętności legendy muzyki techno. Podczas tej nocy minimum 4-godzinnego seta zagra szef wytwórni CLR – Chris Liebing!

Chris Liebing – niemiecki DJ i producent muzyczny. Jedna z najbardziej znanych i popularnych postaci na światowej scenie Techno.

Należy do grona wirtuozów muzyki elektronicznej, których produkcje muzyczne ustalają aktualnie obowiązujące standardy w muzyce Techno. Podobnie niekwestionowana jest jego pozycja wśród DJ’ów, gdzie jest jednym z kilku liderów światowej sceny. Grał praktycznie we wszystkich krajach świata, w których odbywają się imprezy z nowoczesną muzyką taneczną, od Berlina, Paryża czy Londynu przez Nowy Jork i Los Angeles, Rio de Janeiro i Buenos Aires do Johannesburga, Hongkongu, Kuala Lumpur czy Tokio.

Podczas swoich setów artysta używa jednocześnie trzech potężnych programów: Ableton Live, Traktor Pro i Maschine! Liebing rozkłada każdy numer na czynniki pierwsze, a następnie spontanicznie łączy je z fragmentami innych tracków oraz własnymi samplami i efektami, co w rezultacie daje niezwykle energetyczną i niepowtarzalną mieszankę techno!

Otrzymał nagrody dla najlepszego niemieckiego DJ’a i producenta muzycznego (Deutschen Dance Awards).

W 1996 roku założył swój pierwszy label Audio i w ramach tego przedsięwzięcia nawiązał współpracę z Undercover Music Group Germany. W Audio wydał 16 pozycji, wiele z nich zaliczanych jest do klasyki muzyki Schranz (Dandu Groove, Drum Cook, Rauschen). Obecnie jest właścicielem kilku liczących się w świecie muzyki techno wytwórni płytowych: SOAP, CLR, CL-RETRY, CLAU oraz Stigmata.