Grave Party #5

Grave Party #5

Data:
31 Sierpień 2013
start 21:00
Cena: 5-10 pln
Facebook Event

Miejsce:
Bohomass Lab
Kielce
Bodzentyńska 18
Poland

Zagrają:
DillDolls, Jesus Boy, Multisky, Splatter

grave party #5
Już za 2 doby, ostatniego dnia sierpnia odbędzie się kolejna edycja GRAVE PARTY! Jak zwykle nie ograniczając się gatunkowo, organizatorzy starają się zapraszać muzyków, którzy bez ogródek mieszają i zgrabnie przechodzą od klasycznygo 4×4 do rapu, czy oldschoolowego hip-hopu.

Info o artystach:

SPLATTER– Weteran sceny, grający tak różne rzeczy, że aż dziwne. Nie zatrzymał się nigdy w poszukiwaniach więc gra ciągle coś zupełnie świeżego, czego większość jeszcze nie słyszała, mieszając to z najlepszymi klasykami albo ukrytymi killerami oldskoolowego hip-hopu, crunku, trapu, bassu, house, techno, rave’u, breakami, dnb, juke, hardcorem czy jakimiś szalonym i mashupami.

JESUS BOY– DJ, organizator, promotor- wciaż poszukujący artysta posiadający na swoim koncie autorskie produkcje muzyczne- również przy współpracy z muzykami sesyjnymi- mix tape’y nagrane na potrzeby prasy, stacji radiowych oraz klubów muzycznych i setki zorganizowanych przedsięwzięć- od klubowych i plenerowych eventów, przez spektakle i jamy aż do warsztatów muzyczno-teatralnych i współtworzenia audycji w eterze. W ubiegłych latach był kilkukrotnie nagradzany za swoje umiejętności oraz dorobek artystyczny czego najlepszym przykładem jest zajęcie przez niego drugiego miejsca w ogólnopolskim konkursie „DJs War”. Ta sama pozycja przypadła mu podczas plebiscytu na najpopularniejszego polskiego dja roku 2008 według głosów oddanych przez klubowiczów na portalu clubinn.pl.
Na scenie konstruuje sam bądź w oparciu o improwizację z instrumentalistami. Charakterystyczne dla jego występów są zauważalne wpływy styli takich jak: detroit, dub, acid jazz, funk, groove, new romantic

MULTISKY– DJ, domowy producent i organizator imprez. W swoich setach preferuje klasyczne 4×4, jak także szeroko pojęta muzykę house’ową flirtującą z innymi gatunkami, takimi jak: techno, bass, rap, trap, dubstep, minimal, disco. Jego sety wprowadzają na scenie niesamowitą atmosferę. Organizator sporej ilości imprez, z pod godła GRAVE CREW. Miał okazje zagrać na scenie z duetem Sentel, Junkie Punks, czy dj’em Phunkill’em.

DILLDOLLS czyli: Dawid Pietruch i Piotr Dąbrowski. Wspólnie od września 2011. Początkowo skupieni głównie na odgrywaniu muzyki, głównie metalelectro/trash. Obecnie koncentrują się również na produkcji co zaowocowało pierwszym kawałkiem Brand New War oraz garścią remix-ów, z których jeden “Burning Paris” ukazał się na epce Barbarossy dzięki agencji Strange Matter Electronics Washington D.C.