Lando Kal @ Cafe Mięsna

Lando Kal @ Cafe Mięsna

  • 10 grudnia 2011

Data:
10 grudzień 2011
start 21:00
Cena: pln
Facebook Event

Miejsce:
Cafe Mięsna
Poznań
ul. Garbary 62
Poland

Zagrają:
Big Time, Feelaz, Lando Kal, Mustnotsleep, Pvre Gold, Top Cut

Music of the Future to impreza organizowana przez warszawski kolektyw didżejski – Mustnotsleep, kontynuująca profil działalności kolektywu, czyli intensywne promowanie inteligentnej elektroniki na terenie Polski, by dotrzeć z tą muzyką do jak najszerszego grona słuchaczy i klubowiczów. Ten wyjątkowy cykl dotychczas zaprezentował występy: Kowtona, Bok Boka i L-Visa 1990George’a FitzGeralda oraz NguzunguzuDubbel Dutcha oraz CosminTRG. Na każdą z imprez dobierany jest polski support z czołówki sceny didżejskiej i producenckiej.

W grudniu przy współpracy portalu Lineout.pl Music Of The Future odbędzie się w dwóch miastach: w Warszawie i Poznaniu. Gwiazdą obu wydarzeń będzie Kalifornijczyk, mieszkający obecnie w Niemczech: LANDO KAL.

Lando Kal jest połową kolektywu producenckiego Lazor Sword. Ma na koncie świetnie przyjęte nagrania wydane w takich wytwórniach jak Hotflush Records czy (jako pierwszy artysta) w Numbers. Jego własna przygoda z produkcją zaczęła się ponad 8 lat temu, gdy to tworzył bardziej samplowane utwory insipirowany dziwakami z amerykańskiego wybrzeża, niezależnymi sklepami muzycznymi (w których sam zresztą pracował), dopiero potem doszedł do tworzenia muzyki elektronicznej. Jego muzyka to wyjątkowy twór róznych odmian elektroniki w której głównym motywem jest eksperymentowanie ze wszystkimi odmianami house’u. Dodając do tego jego obsesję na punkcie R’n’B lat dziewięćdziesiątych, detroit techno, garage, czy nawet inspiracje współczesnymi producentami hiphopowymi otrzymujemy mieszankę wybuchową. Pulsujący bas – wszechobecny w jego setach – pozwolił mu gościć w całej Europie, a także w San Francisco i wielu klubach Nowego Jorku, gdzie grał jako rezydent m.in. z MachinedrumPraveen czy Falty DL. Niedawne przenosiny do Berlina były tak naprawdę uosobieniem jego niepowtarzalnego stylu. Emocjonalnego, uduchowionego, wychodzącego poza stereotypowe myślenie o elektronice, ale co najważniejsze stylu, który nigdy nie stracił umiejętności podnoszenia ludzi do tańca w każdym klubie w którym Lando się pojawia.

 https://www.facebook.com/pages/Lando-Kal/367204298449

 Gwiazdę będą wspierać jak zawsze gospodarze cyklu Music Of The Future – kolektyw Mustnotsleep, oraz pochodzący z Wrocławia Pvre Gold i Big Time a także poznaniacy: Feelaz i Top Cut.