Menel czy Hipster?

Menel czy Hipster?

Data:
31 grudzień 2013
start 21:00
Cena: od 35 pln
Facebook Event

Miejsce:
Brzozowa 37
Warszawa
Brzozowa 37
Poland

Zagrają:
MaL, Marcin Krupa, Michał Szutkowski, Move Move, Mustnotsleep

MENEL CZY HIPSTER?

Powitanie Nowego Roku na Brzozowej 37

31.12, start: 21:00, bilety od 35 PLN

Wszyscy kojarzą 31.12 z Sylwestrem, każdy Sylwek musi się czuć bardzo ważny co roku. Ale tego dnia imieniny obchodzą też Tworzysław i Mariusz, o których my nie zapominamy na Brzozowej 37. Przybywajcie świętować z nimi i z nami pożegnanie 2013 i powitanie 2014, ale najpierw dowiedzcie się kim są ci dwaj tajemniczy panowie:

TWORZYSŁAW – Jak samo imię wskazuje od urodzenia był inny niż przyziemni Andrzeje, Bartłomieje, Janki czy Maćki. Mówi, że nie wie co to moda – on sam ją tworzy, nie wie co to trendy – on je kreuje, nie patrzy na style – on jest stylem. Zestaw obowiązkowy, który jest jego must-have i must-wear: #raybany, #fixie, #iPad+iPod+iPhone #pęknietaszybka, #mustache. Zawsze na czasie a nawet przed nim. Zdjęcia robi starym zenitem, ale w sieci i tak mają potem efekt a’la #instargam – czary. Zakupy tylko i wyłącznie w szafie dziadka, #lumpexach i jakże offowych targach niedzielnych. Jedzenie tylko #eko #natural #homegrowing. Kto jest stylem – #Tworzysław jest stylem!

MARIUSZ – Mariusz to lekkoduch, żyje chwilą, aspiracje ma małe, bo po co, cele w zasięgu ręki, bo czemu nie. Monotonię codzienności ubarwia sobie wysokoprocentowym trunkiem, najczęściej spod lady. – Panie kierowniku! Szefowo! – słuchać już z oddali. Pustelnik XXI wieku, przemierza miejską dżunglę w poszukiwaniach… poszukiwaniach czego? Po co zadawać sobie te pytania. Nie płacze nad swym losem, wręcz cieszy się, że nie musi wstawać skoro świt i pracować pod krawatem w korporacji. Raduje go brak obowiązków, zobowiązań, taki samotny wilk miejski. Butelka jego żoną, 2 zeta najlepszym przyjacielem. Nigdy nie słyszał słowa hashtag.

Hipster i menel, tak inni i tak podobni zarazem. Wąsy i butelka, siatka i eko-torba, wolność, niezależność, inność. Na tę imprezę nie musisz się stylizować. Panuje totalna dowolność, bo każdy ma w sobie nutę jednej i drugiej frakcji – nie mówcie że nie. Chodźcie pić w kamienicy na starówce. I pamiętajcie – to co się dzieje na Brzozowej, zostaje na Brzozowej, no chyba, że wyniesiemy na zdjęciach.

Bilety w cenie od 35 PLN / pierwsza pula, która szybko znika, dostępna TU:

http://bit.ly/1ibdyV4

Bilet zawiera:

– impreza na 3 piętrach kamienicy,

– zimny bufet: różnorodne zakąski, sałatki, tatar, humus etc. (dokładne menu tba)

– welcome shot

– lampka wina musującego o 00:00