NIGHTSCOPE pres. JONKPA & MCQ

NIGHTSCOPE pres. JONKPA & MCQ

  • 6 października 2012

Data:
6 październik 2012
start 21:00
Cena: 10 PLN pln
Facebook Event

Miejsce:
Das Lokal
Wrocław
ul. Odrzańska 6a
Poland

Zagrają:
Jonkpa, MCQ, Wayout

NIGHTSCOPE pres. JONKPA & MCQ

W kontekście kultury klubowej a.d. 2012 napędzanej estetycznym przetwórstwem*, o dwóch równie chorych co pociągających obliczach, segregującej nasze codzienne relacje i budującej kościół** zdolny łączyć różne grupy społeczne – ekipa NIGHTSCOPE staje przed arcy trudnym zadaniem: aktywizacji wrocławskiej sceny klubowej w nadchodzących miesiącach. Startujemy już w pierwszą sobotę października wraz z duetem JNKP & MCQ. Pierwszego z nich daslokalowa publiczność powinna znać doskonale z winylowych setów uk garage. Natomiast MCQ to zeszłoroczny debiutant warszawskiej oficyny Razzmatazz (tak, tej od PL Funky II) od zawsze wierny technicznym dźwiękom dj i producent. JNKP & MCQ współpracę rozpoczęli kawałkiem „The Vibe” a w kolejce do wydania czeka już nowy track zatytułowany „Powercat”. Trzeba mieć na nich oko.

JONKPA / Koh-I-Noor Records, JuNouMi

To najbardziej house’owy członek kolektywu JuNouMi. Zawsze skory do figli i zabaw za konsoletą. Miłośnik przyśpieszonych wokali i garażowych bitów. Nakładem swojej wytwórni Koh-I-Noor Records wydał takich artystów jak Eltron John i Jackname Trouble. Zwycięzca konkursu na remix „Might Like You Better” Amandy Blank.Obecnie pracują razem z MCQ na wspólną EPką „Kabackie Koty”. Miał okazję rozkręcać biby w towarzystwie takich didżejów i kolektywów jak m.in. James Blake, Airhead, The Chain, Blawan, Pariah, Niewinnymi Czarodziejami, Eltron John, WWW, Kixnare, Mentalcut, Mian, Club Collab, Grupa Biznes, Beat Bandith Crew i wieloma innymi.

Człowiek pozytyw, grający sety na cztery odnóża!

www.kohinoorrecords.com

www.soundcloud.com/jonkpa

www.soundcloud.com/kohinoorrecords

MCQ / Razzmatazz, Apparition, Homage, Levitate

Dj i producent. Swoją przygodę z graniem zaczynał od muzyki house i minimal techno, jednak nigdy nie ograniczał się do słuchania tylko i wyłącznie muzyki elektronicznej. W roku 2004 rozpoczął na poważnie przygodę z produkcją, na swoim koncie ma kilka wydawnictw w klimacie minimal / tech house m.in dla hiszpańskiego Flumo oraz rodzimego Homage Records. Jesienią 2008 roku zajął się A&R wytwórni Apparition Recordings, w której to została wydana pierwsza polska składanka okołodubstepowa Lowfreq Poland. Do tej pory ukazały się już trzy wydawnictwa z serii Lowfreq Poland. W 2011 roku, nakładem wytwórni Razzmatazz, ukazał się jego cd zatytuowany „Whispering Sky”. Oprócz 5 autoskich numerów, na płycie znalazły się reixy Paranoise, Teielte i BunZer0. Cały czas pracuje nad kilkoma projektami z różnymi artystami a także przygotowuje swój pierwszy album.

W tej chwili intensywnie kolaboruje z Jonkpą. Po dobrze przyjętym kawałku The Vibe, Kabackie Koty szykują kolejne uderzenie. Numer Powercat wraz z kilkoma remixami zaatakuje wkrótce!

www.facebook.com/hellomcq

www.soundcloud.com/mcq

www.twitter.com/hellomcq

oraz

WAYOUT / nightscope.pl

www.mixcloud.com/wayout/