The Squire of Gothos

The Squire of Gothos

  • 25 listopada 2011

Data:
25 listopad 2011
start 22:00
Cena: 5/10 pln (przed/po 23) pln
Facebook Event

Miejsce:
Inqubator
Katowice
ul. Dworcowa 2
Poland

Zagrają:
3Unltd, A-rec, Gladky, Intreau, Plex, The Squire of Gothos, Tocznique, Upalny

The Squire of Gothos @ INQ

Nie straszny nam mróz i zima – listopadowe Heavy nadchodzi wielkimi krokami a wraz z nim potężna dawka basu. Specjalnie na tą imprezę dokładamy nagłośnienie, żeby jeszcze intensywniej masować Wasze wnętrzności! Urodziny świętować będzie Razor a za dekami prawdziwy Dream Team:

main stage:
heavy bass/ future garage/dubstep

The Squire of Gothos /Off Me Nut/Coin Operated/Rag&Bone/UK/
Jakub Dymek /ex BBQ/Wroclaw/
Tocznique /Dobrebity.pl/
3Unltd /None/Haku/Razor/

2nd stage:
minimal/techhouse/electro

Upalny Himself /Neuropunks/
Gladky /31/m-ce/
A-rec /Bassment/m-ce/
Plex /Bassment/m-ce/

The Squire of Gothos – „Pozdrawiam i winszuję!” Trelane znany też jako samotny Giermek z Gothos, jest chyba najbardziej elitarną istotą w całej galaktyce. Jest świetnie ubranym uwodzicielem, oraz dramatycznym mistrzem klawesynu. To od niego zależy wszystko co dzieje się na burzliwej planecie Gothos. Zadrzyj z nim a o wszystkim się przekonasz. The Squire of Gothos to również dwóch młodych producentów z Sheffield, tworzących chyba najbardziej elitarne riddim’y znane gatunkowi ludzkiemu. Styl TSOG jest hybrydą speed garage, dubstepu, electro house, grime i old school’owego hardcore. Totalnie leją na trendy muzyczne lansowane przez NME. Nadszedł czas na zarzucenie Waszych Ulubionych Imprezowych Przysmaków, zmianę świecących ciuszków na średniowieczne kolczugi i taniec do upadłego! ! !

http://www.offmenutrecords.com/
http://www.myspace.com/thesquireofgothos
http://www.ustream.tv/channel/off-me-nut-records

Intreau to producencki alias Jakuba Dymka, wrocławskiego dja i promotora. Współorganizował i otwierał imprezy pod szyldem BBQ, grając obok artystów takich jak Mosca, Hyetal, xxxy czy Hackman. Wraz z Teskko tworzył duo PPS/Półpasiec. Jego debiutanckie wydawnictwo 'Alpha’ czerpie inspiracje z funky,
tropikalnego house’u i grime’u. Remiksowane przez m.in Bowly’ego, Sentel i Space, Ladies ukazuje się nakładem Wicked Bass records, zaliczając przedtem antenę Rinse, Nasty.fm, Sub.fm czy FACT Mix 215. W Polsce grał na m.in POW!, My Head Is Dubby czy Bang! supportując Onemana, Aquasky i Lazer Sword. W Europie m.in na Vice x Smirnoff Experience w Berlinie i Wicked Bass w Kijowie. Pracuje nad kolejnymi remiksami i autorskim materiałem, współpracując z choćby MNSL i Venice Calypso.

http://intreau.bandcamp.com/
http://soundcloud.com/intreau
http://www.mixcloud.com/intreau/
Facebook: intreau
http://www.mixcloud.com/jakubdymek/

toczniQue – Dejot i promotor.Pierwsze gramofonowe manewry uskutecznił w 2009 roku kiedy to pod czujnym okiem DJ’a HWR’a szkicował swój własny styl. Jego sety to „sroga” mieszanka gatunków okraszona skreczami. W zależności od okoliczności i nastroju za każdym razem stając przed gramofonami stara się wprowadzać na parkiecie totalny chaos łamiąc przy tym wszelkie reguły.
http://soundcloud.com/tocznique
http://www.dobrebity.pl/

3UNLTD; to muzyczna kolaboracja promująca nowe dźwięki spod znaku Bass. Grupę tworzą DJe — None, Haku i Razor, znani szerokiej publiczności z takich projektów jak Elektronik Zoo, Neuropunks, M.o.M, czy ostatnio Heavy. Na decyzje o współpracy miało wpływ wspólne zamiłowanie do whisky i podobne podejście do imprezowania i nocnego życia. Jak sama nazwa wskazuje jako kolektyw nie ograniczają się i grają wszystko począwszy od heavy bass, dubstepu, UK funky, future garage, electro, house po breakbeat i d’n’b.

Dzielili scenę z takimi osobistościami jak: Star Eyes (Trouble & Bass, US), Kanji Kinetic (Mutant Bass, UK), The Squire of Gothos (UK), Ben UFO (UK), Jeff Mills (US), Chris SU (HU), Kemal (Negative, UK), Corrupt Souls (Moving Shadow, US), Phace (Neosignal, DE), Black Sun Empire (NL), Jackmaster (Numbers, UK), Tomb Crew (UK), Apparat (Shitkatapult, DE), Jon Hopkins, Otto Von Schirrach, Dorian Concept, Loefah (Swamp81, UK), Fenin, Ital Tek, King Cannibal, Fukkk Offf, Boddika ((Swamp81, UK) i wielu innych

http://www.mixcloud.com/3unltd/
http://soundcloud.com/3unltd
http://vimeo.com/user6520948
http://www.youtube.com/3unltd
http://www.livestream.com/3unltd

_____