URBAN HEROES x KILL da CHILL! : SON OF KICK, KING CANNIBAL

URBAN HEROES x KILL da CHILL! : SON OF KICK, KING CANNIBAL

Data:
8 Grudzień 2012
start 21:00
Cena: 29/39 pln
Facebook Event

Miejsce:
Eskulap
Poznań
ul. Przybyszewskiego 39
Poland

Zagrają:
Julian De Narco, King Cannibal, Paszczak, Porcus Uzurpator, Raq, Son of Kick, Suchy

URBAN HEROES x KILL da CHILL! : SON OF KICK, KING CANNIBAL, FOXHOLE, WJU.

Surowe ściany klubu ESKULAP ponownie zatrzęsą się od BASSu, uginając się pod muzyką nie z tej ziemi, serwowanej przez specjalistów. Po prawie rocznej przerwie Foxhole i Untone zapraszają na URBAN HEROES x KiLL Da CHiLL. Wydarzenie, które w krótkim czasie urosło do rangi małego festiwalu muzyki BASSowej. Tym razem sprowadzamy dla Was dwóch kozaków – SON OF KICK, który zagra wszystko co najświeższe i najbardziej taneczne oraz KING CANNIBAL, po którym nawet my nie wiemy czego się spodziewać ! ;)Wszystko to oczywiście oprawione w najlepsze ‘opakowanie wizualno-instalacyjne’ od .wju.

po prostu – WIDZIMY SIĘ !

✖SON OF KICK (Muti music, SMOG rec.)
Współczesny mistrz pompujących, energetycznych i ostro basowych setów przesiąkniętych nowoczesną elektroniką, które to przyniosły mu popularność nie tylko na scenie dubstep, ale także w świecie szeroko rozumianej elektroniki. SOK ma za sobą współpracę z jednym z czołowych francuskich raperów Disiz La Peste, a także z zyskującą stale na popularności brytyjską formacją Foreign Beggars. Uzyskując wsparcie takich osobistości jak chociażby Stantow Warriors, Son of Kick szybko przedostał się ze swoimi produkcjami do czołowych labeli w branży, takich jak Beats Records czy Botchit & Scarper. Grał też na przedostatnim festiwalu Audioriver , urodzinach warszawskiego klubu 1500 jak również w nieistniejącym już legendarnym klubie Krzysztofory.

Niedawno wydał nową EPkę na której featurują go lub remixują takie postaci jak: Foreign Beggars, Virus Synicate, Noah D, Starkey.

Video:

✖KING CANNIBAL (Ninja tune)
Swoją muzykę określa jako „brutal deluxe” production, czyli bezkompromisowe industrialne dźwięki i ostre jak brzytwa rymy. Perfekcyjnie łączy d’n’b, ragga, dubstep i rave z samplami największych wykonawców muzyki elektronicznej i potężnymi, pulsującymi basami. Opublikowana przez niego płyta „Let The Night Roar” okazała się jednym z najciekawszych debiutów w katalogu legendarnej wytwórni Ninja Tune, a jego DJ sety pokazały, że nie ma sobie równych w temacie porywania do tańca publiki spragnionej różnorodnych dźwięków. To jeden z tych muzyków, których karierę powinien śledzić każdy miłośnik niebanalnych dźwięków.
www.myspace.com/kingcannibal
http://soundcloud.com/king-cannibal-3

✖ FoxHole:

PASZCZAK [ http://www.facebook.com/paszczakbass ]
JULIAN DE NARCO [ http://www.facebook.com/juliandenarco ]
RAQ [ http://www.mixcloud.com/RAQ ]
PORCUS UZURPATOR [ http://soundcloud.com/rwck ]
SUCHY [https://soundcloud.com/suchypzn ]

▲ instalacje & wizualizacje : .wju

Partnerzy:
FoxHole443
VICE Polska
Future-bass.pl
Don’t Panic Poznań
Poznan i love you
United people of bleta

=======================================

ZA ILE? Przedsprzedaż (www.ekobilet.pl) 19/29zł, w dniu imprezy 39zł

Bilety:

▲Druga pula 29 pln
od 30.11.2012 do 07.12.2012 lub do wyczerpania puli

▲ w dniu imprezy 39 pln
ILOŚĆ BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY JEST OGRANICZONA !!!

Bilety dostępne na ekobilet.pl pod linkiem :
https://ekobilet.pl/untone/