djshop workshop day

djshop workshop day

Z wielką przyjemnością i nieukrywaną dumą ogłaszamy, że dnia 19 maja 2012 roku odbędzie się IV edycja kultowej imprezy djSHOP.PL Workshop Day. Jeśli ostatnie parę lat spędziłeś na bezludnej wyspie lub byłeś uczestnikiem misji na Marsa informujemy, że djSHOP.PL Workshop Day to całodniowe wydarzenie o charakterze edukacyjnym naszpikowane wykładami, prezentacjami, warsztatami i pokazami skupionymi wokół świata DJ, VJ, produkcji muzycznej, kultury klubowej i szeroko rozumianej muzycznej rozrywki.

djSHOP.PL Workshop Day to unikalne w skali kraju przedsięwzięcie, które odcina się od odchodzącego do lamusa modelu targowego, skupiając się na formie edukacyjno-prezentacyjnej. Interaktywne warsztaty dają uczestnikom możliwość obcowania w jednym miejscu i czasie z najnowocześniejszymi technologiami, rozwiązaniami oraz sprzętem. Przybyli goście wezmą udział w profesjonalnych prezentacjach i pokazach. Ponadto będą mogli osobiście przetestować i porównać produkty ponad 100 liczących się na rynku marek.

Wielu specjalistów, którzy niejednokrotnie są rozpoznawalnymi i czynnymi DJ-ami, VJ-ami, czy producentami, odpowie na każde pytanie i pomoże rozwiać wątpliwości. Dzięki bogatemu programowi i wielu dodatkowym atrakcjom możemy zapewnić, że każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Począwszy od zupełnych amatorów, którzy dowiedzą się, do czego służy gramofon, czy syntezator, poprzez szukających nowinek DJ-i, VJ-i i producentów, a kończąc na tych, którzy potrzebują porad dotyczących np. masterowania złożonego beatu.

djshop.pl Workshop Days

djSHOP.PL Workshop Day to także miejsce, które odwiedzą osoby z tzw. branży – właściciele i managerowie klubów, wytwórni muzycznych, czy firm eventowych. Przez kolejne edycje udało nam się wypracować solidną markę tej imprezy, co gwarantuje przybycie uczestników z wielu zakątków Polski, a dzięki dużemu zaangażowaniu ze strony dystrybutorów sprzętu muzycznego (potwierdzona prezentacja ponad 100 marek – VJ, DJ, STUDIO, NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE, PRODUKCJA) zaplecze techniczne oraz dydaktyczne imprezy jest bardzo okazałe i gwarantuje wysoki poziom profesjonalizmu.

Pomysłodawcą i organizatorem imprezy jest właściciel marki djSHOP.PL – istniejącego od 2001 roku, największego sklepu ze sprzętem dla: DJ-i, VJ-i, producentów muzycznych, klubów oraz użytkowników innych instalacji sound & light. Instytucją wspierającą oraz współorganizatorem Instytucja Kultury Wrocław 2016.

Więcej informacji znajdziesz na workshopday2012.djshop.pl