DrumObsession zaprasza Om Unit

DrumObsession zaprasza Om Unit

Znany doskonale zwolennikom d&b poznański cykl DrumObsession, po ostatnich bardzo udanych bookingach nie zwalnia tempa. Już w najbliższy piątek ściany Projektu Lab zadrżą przy porządnej porcji bassowych dźwięków, którymi uraczy nas człowiek o kilku twarzach, wszechstronny producent prezentujący cały wachlarz muzyki elektronicznej, pochodzący z Londynu – Om Unit! Gość najbliższej imprezy występował pod pseudonimem Phillip D Kick implikując do świadomości publiki połączenie jungle i juke. Z kolei jako 2Tall miał okazję reprezentować swój kraj w mistrzostwach turntablistycznych DMC. Tak naprawdę nazywa się Jim Coles i jest postrzegany jako jeden z najbardziej oryginalnych artystów, którzy w ostatnich latach mieli spory wkład w rozwój gatunku d&b. Praca Londyńczyka została doceniona i zauważona przez m.in. dBridge i Goldie’ego. Brytyjczyka wesprze na głównej scenie ekipa DrumObsession w składzie: Alegria, Artiztix, Impakt, Zoo-E. Oprócz tego w labowej piwnicy na dobre zadomowiła się scena techno. Tym razem podziemia klubu będą okupowane przez B’Kidza, Ebola, Saxo i Switcha.

Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać wlotkę na DrumObsession#61.
Wystarczy, że pod postem na Facebook’u, w komentarzu zamieścicie informację co oznacza pseudonim Om Unit. Dla ułatwienia dodamy, że chodzi o wyjaśnienie poszczególnych słów. Wśród poprawnych odpowiedzi rozlosujemy wejściówkę na imprezę. Rozwiązanie konkursu w piątek o godzinie 12:00.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/125660266″ params=”auto_play=false&hide_related=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]