Zbliża się Silver Lake Festival

Zbliża się Silver Lake Festival

Zbliża się Silver Lake Festival, jedna z ciekawszych imprez transowych tego lata. Jeżeli kochacie psytrance mamy dla was kilka informacji o nowym festiwalu.

MIEJSCE

Jezioro Srebrne w Osowcu zlokalizowane na terenie gminyTurawa, niedaleko Opola. Dojazd nie powinien nikomu sprawić trudności. Współrzędne Google Maps naprowadzą was na niewielki akwen wodny, który charakteryzuje się czystością i kolorem wody oraz naturalnym, malowniczym otoczeniem. Jezioro otoczone jest dobrze zachowanym lasem iglastym i liściastym.

ARTYŚCI

Silver Lake wyróżnia oryginalny line up z dużą ilością muzyki granej na żywo. Na scenie festiwalu pojawi się Christoph Mitsch a.k.a.NOLAX, austriacki producent goa trance, który tak skomentował swój przyjazd: „To zawsze przyjemność spotykać ludzi, którzy lubią ten unikalny styl oraz być na festiwalu dedykowanym właśnie tej muzyce” . Kolejnym headlinerem został TETRASOUND, polski artysta, robiący zawrotną karierę na wyspach brytyjskich. Warto też wspomnieć niszowe live acty w wykonaniu SATANIC ELECTRO oraz RED SUN RISING. Nie zabraknie topowych dj’ów polskiej sceny: Bongo, Leorafen, Invoker czy Green Anemo. Idea festiwalu opera się na otwartości, dlatego usłyszymy również przedstawicieli lokalnej sceny elektronicznej oraz mniej znanych artystów, którzy rzadko pojawiają się na podobnych impezach.

WEJŚCIÓWKI

Do dnia 12.08 czytelnicy Future-Bass.pl mogą zdobyć bilety w promocyjnej cenie 40 zł. Wystarczy wysłać maila na adres silver-lake[at]c-v.us z podaniem ilości osób chętnych do wzięcia udziału w imprezie. Jest tylko jeden warunek: trzeba wskazać w mailu nick artysty – przedstawiciela polskiej sceny psytrance, którego chcielibyście posłuchać na scenie Silver Lake.

Pozostałe informacje znajdziecie na fejsbukowym wydarzeniu festiwalu:

https://www.facebook.com/events/551700291651223/