Leon Vynehall z EP’ką tym razem dla 3024

Leon Vynehall z EP’ką tym razem dla 3024

rrPochodzący z Portsmouth producent należy do wąskiego grona osób, które mimo krótkiego stażu i małej dyskografii mocną liczą się na dzisiejszej scenie.

Leon Vynehall bo o nim mowa przywitał się z szerszą publicznością konkretnie. Dwie EPki, kolejno ’Mauve’ oraz ’Gold Language’ narobiły sporo szumu. Tak było w zeszłym roku, natomiast ten rok pod względem liczby wydawanych produkcji już jest lepszy od poprzedniego ponieważ Leon może poszczycić się dwoma solowymi wydawnictwami i jednym kolaboracyjnym.

EPka ’Rosalind’ dla Well Rounded oraz dwie świetne kompozycje ’Brother/Sister’ dla labelu Aus Music to były strzały w dziesiątkę. Doliczyć do tego należy również kolaboracyjny projekt ’Laszlo Dancehall’, który LV tworzy wspólnie z Jabru. Tyle na temat przeszłości.

Dobiegła do nas niedawno informacja jakoby kolejnym labelem w kolekcji miała być holenderska wytwórnia 3024, należąca do Martyna.

W tym momencie możemy oficjalnie potwierdzić, że nowy materiał rzeczywiście ujrzy światło dzienne za pośrednictwem wyżej wymienionego labelu już 16 Września.

Na razie oprócz tracklisty oraz daty premiery nie wiemy więcej. Wiemy jednak, że i tym razem Anglik wyśle w Naszym kierunku konkretne pociski.

Keep eyes open!

Tracklista:

01. I Get Mine, You Get Yours
02. Step or Stone (Breath or Bone)
03. I Know Your Face, Heroine
04. XVI (Rox Out)