BANG feat. BRODINSKI & GESAFFELSTEIN

BANG feat. BRODINSKI & GESAFFELSTEIN

Data:
8 Marzec 2013
start 21:00
Cena: pln
Facebook Event

Miejsce:
1500m2 do wynajęcia
Warszawa
ul. Solec 18
Poland

Zagrają:
Boy Division, Brodinsky, Diffriend, Freak, Gesaffelstein, Hype Wax Design, Jick Magger, Nikola Waters, Osmo, Slaughter, SZUm, Tony Stylu

BANG feat. BRODINSKI & GESAFFELSTEIN

Tym razem wystąpi dwóch ultrapopularnych obecnie producentów i DJ’ów z Francji – GESAFFELSTEINa oraz BRODINSKIego i będą to pierwsze solowe występy tych artystów w Polsce.

Gesaffelstein to aktualnie jedna z kliku najbardziej rozchwytywanych gwiazd muzyki elektronicznej. Z powodzeniem łączy electro i techno, stając się kolejnym po Justice artystą z Francji za którym podążają inni.

Brodinski na scenie jest obecny dużo dłużej niż Gesaffelstein – od 6 lat utrzymuje się w czołówce świata muzyki elektronicznej, nie tylko jako dj i producent, ale też jako założyciel wytwórni – Bromance.

8 marca w 1500m2 wystąpią także: SZUm (Radical Dancefloor Killers), Boy Division, Nikola Waters, tony stylu, diffriend, Freak Slaughter, Hype Wax Design oraz ekipa Bang: Jick Magger i Osmo

BANG! odbywa się kilka razy w roku, w największych miastach Polski. W jedną noc prezentuje najciekawsze projekty artystyczne z całego świata w dziedzinie muzyki i sztuk wizualnych. Na poprzednich edycjach w Warszawie (klub 1500m2) wystąpili m.in Kavinsky, Hudson Mohawke, Agoria a w innych miastach min. Busy P Aquasky i Krazy Baldhead

ARTYŚCI
————————–

GESAFFELSTEIN
GESAFFELSTEIN
Pochodzący z Paryża Mike Levy swoją pierwszą EPkę Vengeance Factory wydał w 2008 roku w OD Records, która cieszyła się dużym uznaniem krytyki. Dzięki temu w 2010 roku, Gesaffelstein podpisał umowę z należącym do Tigi labelem Turbo Recordings, w którym wydał swoją Epkę Variations, a rok później dwuczęściowe Conspiracy Part 1 i Conspiracy Part 2. To otworzyło mu drzwi do międzynarodowej kariery, którą ugruntowały jego dwie najpopularniejsze produkcje: Viol i Control Movement. Założył wytwórnię Zone Rec., a z Brodinskim – Bromance. Dziś większy niż on jest już tylko Justice, których supportował na ich najważniejszym koncercie w Paryż w hali Zenith. Jego najnowsza produkcja to remix utworu Justice – Helix, która ukazała się 7 stycznia tego roku.

BRODINSKI

BRODINSKI
Louis Brodinski mimo młodego wieku już od 6 lat jest w ścisłej czołówce francuskiej sceny elektronicznej. To idealny przykład tego kim jest didżej w XXI w. wychowany w erze internetu i wszechobecnych komputerów. Jego szerokie horyzonty i wyczucie pozwalają mu utrzymać się na szczycie mimo ciągłych zmian trendów, co świadczy o jego klasie. Na swoim koncie Brodinski ma wydawnictwa dla takich muzycznych gigantów jak Turbo, Grizzly czy Southern Fried Record. W 2011 roku znów dał znać, że trzyma rękę na pulsie zakładając (wraz z Gesaffelsteinem) wytwórnię Bromance, która jest obecnie jedną z najbardziej wpływowych na rynku. Pod jej szyldem wydał niedawno swoje najnowsze wydawnictwo Bromance #3.