Sin – Podcast #25

Sin – Podcast #25

Sin. Za dnia, pełen słońca i uśmiechu, jak krainy do których często podróżuje – upodobał sobie kraje Orientu. Piaski białe jak śnieg, ekstremalną zieleń dżungli, błękit nieba aż po horyzont, podwodny magiczny świat. Za dnia jest po prostu Gregg’iem. Gdy zbliża się zmrok, na jaw wychodzi Grzech. Bardzo muzyczny grzech. Zaprasza nas wtedy w odległe galaktyki. Mroczne, ciemne, głębokie. Wysyła nas w podróż do otchłani, głębokiego gardła jakim jest dusza. Bo czym jest dusza bez muzyki i muzyka bez duszy? Każdy grzech doskonale zna odpowiedź. Na pytania z terytorium „być i czuć”. Jego odkrywanie rozpoczął już w czasach żelaznej kurtyny.
Szkoła Muzyczna dała mu podstawy klasyczne oraz nauczyła gry na głównych instrumentach. Wielu zatrzymuje się na tym etapie poznania, na podstawach. On nadal szukał. Ciągle szukał nowego. Już wtedy był podróżnikiem. Podróżował czasem i dźwiękiem. Tworzył punk, hardcore, reggae i ska. Komponował, grał na gitarze. Nadal jednak szukał. To wciąż nie była jego galaktyka. Kosmiczna podróż trwała więc dalej. W połowie liceum przyjaciel zabrał go do miejsca gdzie po raz pierwszy zetknął się z muzyką elektroniczną. To było jego pierwsze techno party, jego inicjacja, która przerodziła się w miłość, jak widać odwzajemnioną. Chwilę potem nadszedł czas poznańskiego Tresora i mocnych dźwięków, a w 2002 roku współtworzył już koncept Analogen, mocno związany z poznańską sceną techniczną. Do dzisiaj pod tym szyldem zorganizowano szereg imprez z producentami z całego świata.
Sin to ewolucja i odyseja przez odległe galaktyki, która zabiorą Cię w podróż pełną magii otchłani. Sin grzeszy obecnie różną mieszanką stylów z naciskiem na tech, deep, dark, dub, experimental i ambient. W swoim dorobku supportował między innymi takich artystów jak Oscar Mulero, Reeko, Surgeon, Joey Beltram, Cristian Vogel, Dadub, Perc, Minilogue, Abdulla Rashim, Dave Tarrida, Sender Berlin, Dry aka 3st, Beaks, Tim Xavier, Johannes Heil, Dino Sabatini, Subjected, Damon Wild, Chris Liberator, Aaron Liberator, Arkus P, Redhead, Alex Calver, Gayle San i wielu innych. Grał w wielku klubach w Polsce oraz w Londynie czy berlińskim Tresorze. Poznajcie go.
 1. Surgeon – Dark Matter [Dynamic Tension]
 2. Samuel Kerridge – Black Sun [Downwards]
 3. Abdulla Rashim – Aksum 1 [Abdulla Rashim]
 4. Samuel Kerridge – Chant [Downwards]
 5. Shifted – Wash Over Me [Bed Of Nails]
 6. Lucy – 201 Phasing [CLR]
 7. Arcing Seas – Ophidian [Our Circula Sound]
 8. Svreca – Disorder [Warp Up]
 9. Octave – Bad Signal [Silent Steps]
 10. Ben Klock – Before One [Ostgut Ton]
 11. Surgeon – We Are Already Here [Dynamic Tension]
 12. SNTS – A2 [Hotizontal Ground]
 13. Abdulla Rashim – Aksum 2 [Abdulla Rashim]
 14. SNTS – B2 [Horizonatl Ground]
 15. Len Faki & Markus Suckut – Skulls 3 [Figure]
 16. James Ruskin – Wisdom Of Youth [Blueprint]

Sin – Future-bass.pl Podcast #25 by Future-Bass.Pl on Mixcloud

Future-bass.pl Podcast Sin - Future-bass.pl Podcast #025
Future-bass.pl Podcast Sin – Future-bass.pl Podcast #025