Blawan w Krakowskim FORUM Przestrzenie

Blawan w Krakowskim FORUM Przestrzenie

Data:
20 Czerwiec 2014
start 21:00
Cena: 30zł pln
Facebook Event

Miejsce:
FORUM Przestrzenie
Kraków
Marii Konopnickiej 28
Poland

Zagrają:
Blawan

20 czerwca w FORUM Przestrzenie wystąpi producent, który dla wielu odpowiadał za stworzenie pomostu między dubstepem a techno. Jest nim niekwestionowany mistrz ciężkich brzmień — Blawan.

Zrobił zawrotną karierę w ciągu zaledwie paru miesięcy, stając się jedną z największych gwiazd muzyki klubowej ostatnich lat. Od czasu jego debiutanckiego singla, który ukazał się nakładem Hessle Audio udało mu się nie tylko dołączyć do elitarnej grupy muzyków wydających dla słynnej R&S Records (odpowiedzialnej za sukces Aphex Twin czy Joey Beltram), ale także stworzyć jeden z najchętniej granych utworów 2011 r. — „Getting Me Down”. 

Zagrał już w większości popularnych klubów na świecie oraz na największych festiwalach. W naszym kraju ostatnio pojawił się podczas UNSOUND Festival oraz w 2012 w klubie 1500m2 do wynajęcia i STARY DWORZEC KATOVICE jako Karenn. Uważajcie! Jego solowy występ 20 czerwca w FORUM Przestrzenie to jedyna okazja by usłyszeć go w Polsce w najbliższym czasie!

Dodatkowo, tego wieczoru niezwykłą oprawę muzyczną zapewni Funktion-One i Sound Support Pro — powszechnie uznawane za najlepsze nagłośnienie świata