My Head Is Dubby by Głębokie Pasmo, Mystic Dubs & Bass Kitchen!

My Head Is Dubby by Głębokie Pasmo, Mystic Dubs & Bass Kitchen!

Data:
10 Maj 2014
start 22:00
Cena: 10-15 pln
Facebook Event

Miejsce:
Czarny Rynek
Warszawa
Solec 18
Poland

Zagrają:
Enes, Fau, Haters Must Die, Jondi Power, JSP, P500, Syntopa, Vester, Wuja

Jest to kolejny event z cyklu kolaboracji trzech ekip: Głębokie Pasmo, Mystic Dubs oraz Bass Kitchen Poland. Poprzedni to świetnie wspominany występ reprezentanta Deep Medi Musik – Compy, wszyscy pamiętamy również jak Głębokie Pasmo gościło w 1500 legendarnego Malę. I tym razem nie zawodzimy i prezentujemy Wam najbardziej zasłużony polski kolektyw w tym nurcie. Dodatkową atrakcją będzie solidny, dubowy Jah Love sound system oraz live visuals.

My Head Is Dubby to grupa dziewięciu osób połączonych wspólną pasją.

Przez okres 8 lat udało im się zorganizować całą masę eventów muzycznych, które określiły ich jako wiodący kolektyw dubstepowej Polski. Na swoim koncie maja organizację wydarzeń z największymi artystami, które za każdym razem były świetnie odbierane przez publikę dzięki starannemu doborze miejsca oraz profesjonalnej obsłudze nagłośnieniowej oraz oświetleniowej. Ekipa może szczycić się imprezami z takimi artystami jak Rusko, który obecnie jest ikoną dubstepu na świecie, a jego płyty sprzedają się ogromnym nakładzie.

Wielokrotnie gościli we Wrocławiu Scube – właściciela Hotflash Recordings, która jest jedna z prężniej działających wytworni promujących nowe odmiany dubstepu oraz wielu innych, bardzo dobrze rozpoznawalnych artystów m.in. Digital Mystikz, Mala (właściciel legendarnego DMZ), Hatcha, Youngsta, Kode9, Reso, DJ Chef, Headhunter, The Others, Conquest, Silkie, Data, J.Sparrow, Vex’d, Luke Envoy, Rob Sparx, Rossi B & Luca, Subscape, Vivek, Walsh, jak również wiodących artystów sceny future bass – Boddika, Sigha, George Fitzgerald, Untold, Pangaea czy Robot Koch.

KONKURS

Do zgarnięcia macie 2 pojedyncze wejścia na tą imprezę. Wystarczy, że wpiszecie w komentarzu pod postem dotyczącym tego wydarzenia na naszym facebookowym fanpage’u przynajmniej trzech członków wchodzących w skład kolektywu My Head Is Dubby.

Powodzenia!