Grave Party

Grave Party

Data:
28 czerwiec 2013
start 21:00
Cena: 10 pln
Facebook Event

Miejsce:
Bohomass Lab
Kielce
Bodzentyńska 18
Poland

Zagrają:
Essex, Herodsky, Jesus Boy, Multisky, Splatter

plakat2

GRAVE PARTY!

Tego chyba nie trzeba przedstawiać. Po raz kolejny oferujemy to, co najlepsze. Nie ograniczając się gatunkowo, staramy się mieszać i łączyć różne elementy estetyki muzycznej od klasycznego festiwalowego 4×4 przechodząc do klasycznego rapu hasztogowanego #swag #hype #mercy.

SPLATTER– Weteran sceny, grający tak różne rzeczy, że aż dziwne. Nie zatrzymał się nigdy w poszukiwaniach więc gra ciągle coś zupełnie świeżego, czego większość jeszcze nie słyszała, mieszając to z najlepszymi klasykami albo ukrytymi killerami oldskoolowego hip-hopu, crunku, trapu, bassu, house, techno, rave’u, breakami, dnb, juke, hardcorem czy jakimiś szalonym i mashupami.

JESUS BOY– DJ, organizator, promotor- wciaż poszukujący artysta posiadający na swoim koncie autorskie produkcje muzyczne- również przy współpracy z muzykami sesyjnymi- mix tape’y nagrane na potrzeby prasy, stacji radiowych oraz klubów muzycznych i setki zorganizowanych przedsięwzięć- od klubowych i plenerowych eventów, przez spektakle i jamy aż do warsztatów muzyczno-teatralnych i współtworzenia audycji w eterze. W ubiegłych latach był kilkukrotnie nagradzany za swoje umiejętności oraz dorobek artystyczny czego najlepszym przykładem jest zajęcie przez niego drugiego miejsca w ogólnopolskim konkursie „DJs War”. Ta sama pozycja przypadła mu podczas plebiscytu na najpopularniejszego polskiego dja roku 2008 według głosów oddanych przez klubowiczów na portalu clubinn.pl.
Na scenie konstruuje sam bądź w oparciu o improwizację z instrumentalistami. Charakterystyczne dla jego występów są zauważalne wpływy styli takich jak: detroit, dub, acid jazz, funk, groove, new romantic

HERODSKY– Jego sety to mieszanka elektronicznej muzyki tanecznej. którą wyłącznie on, w charakterystyczny dla siebie sposób, pełny energii i polotu, selekcjonuje i mixuje. Talent i doświadczenie, pozwalają odczytywać muzyczne gusta klubowiczów, co zawsze podnosi temperaturę imprezowej atmosfery, a parkiet pozostaje pełen do bladego świtu. Ciągle poszukujący nowych brzmień, śledzący aktualne trendy, które przelewa na swój set wprowadzając na imprezie powiew świeżości.

MULTISKY– DJ, domowy producent i organizator imprez. W swoich setach preferuje klasyczne 4×4, jak także szeroko pojęta muzykę house’ową flirtującą z innymi gatunkami, takimi jak: techno, bass, rap, trap, dubstep, minimal, disco. Jego sety wprowadzają na scenie niesamowitą atmosferę. Organizator sporej ilości imprez, z pod godła GRAVE CREW. Miał okazje zagrać na scenie z duetem Sentel, Junkie Punks, czy dj’em Phunkill’em.

ESSEX
Prywatnie Krzysztof Komar czyli człowiek od tłustych trapów, energicznych setów i grubych batów. DJ/Producent odnajdujący sie w muzyce takiej jak: Moombahton, Trap, Dubstep, D’n’B. Do tej pory słyszany w klubach takich jak Chillout, Mehehe/Bohomass Lab. Z oficjalnych źródeł juz niedlugo członek ekipy VLB.