Loud & Clear : Chino

Loud & Clear : Chino

  • 14 kwietnia 2012

Data:
14 kwiecień 2012
start 21:00
Cena: 5/10 pln pln
Facebook Event

Miejsce:
Das Lokal
Wrocław
ul. Odrzańska 6a
Poland

Zagrają:
Ban, Chino, Pvre Gold

Loud & Clear

We call it ACIEEEEEEEED! Ta noc będzie należała do kwaśnych dźwięków o dużej rozpiętości – od acid house, przez Detroit techno aż po proto-trance (ha!). Ale kogo obchodzą etykietki? Przede wszystkim to będzie po prostu noc dobrej muzyki serwowanej przez świetnego dj’a, kolekcjonera klasycznych instrumentów Rolanda i entuzjastę kanonów muzyki klubowej, który porwał swoim setem m.in. festiwal Tauron Nowa Muzyka – CHINO. Let’s take it back and jack to the sound of the underground!

C H I N O
(Kato / KRK)

Chino – pochodzący z Katowic didżej i producent, mieszkaniec Krakowa i animator lokalnej sceny klubowej. Artur Oleś dzieli swój czas między muzykę i obraz – muzyk jest również instruktorem litografii w Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Zdarzyło mu się grać na festiwalu Tauron Nowa Muzyka a także wyprodukować parę niesamowitych acid-techno sztosów. Ale o tym przekonacie się już sami w trakcie imprezy!

[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/users/68993″ iframe=”true” /]

P V R E G O L D
(Lineout.pl / RBMA / We Are Your Music Mate)

Pvre Gold to wspólny projekt Jędrka Jendrośki i Pawła „Naphty” Klimczaka, ludzi stojących m.in. za portalem Lineout.pl, cyklem imprez Loud & Clear, czy audycjami w Radiu Luz. Od kilku lat zbierają DJ’skie doświadczenie na parkietach całej Polski. Grali m.in. z Actress, Eskmo, Lando Kal, George’m Fitzgeraldem, Ritualzem, Jamie’m Grindem, Aquasky’em i plejadą najlepszych krajowych DJ’ów/producentów (m.in. The Phantom, Kixnare, MNSL, czy Intreau). Niestraszne są im podziemne rave’y (7kilometr Bassu), jak i wielkie festiwale (Naphta na Audioriver w Płocku). Obecnie dryfują w kierunku rytmiki 4×4, grając mieszankę techno, house’u i deepowych brzmień, nie rezygnując z wpływów nowoczesnej brytyjskiej muzyki basowej, r’n’b czy hardych rapsów spod znaku Young Money. Ich produkcje są odzwierciedleniem eklektycznych setów, a niewątpliwym impulsem do rozwijania tej gałęzi działalności jest udział Naphty w Red Bull Music Academy w Madrycie.