MOTF Volume One Launch Party

MOTF Volume One Launch Party

Data:
14 Czerwiec 2013
start 21:00
Cena: 10 pln
Facebook Event

Miejsce:
Niedorzeczni 500od1500
Warszawa
Wioślarska 12
Poland

Zagrają:
BLCKSHP, Deam, e_nn, Fau, Hadrian, Jonkpa, Kacper P, MaL, Marcin Krupa, MCQ, Musley, Paranoise, Pvre Gold, Sovinsky, Tom Encore, Weld, Witchney Houston

579245_519690821429167_236844383_n

Za chwilę miną dwa lata od kiedy odbyła się pierwsza impreza pod hasłem Music Of The Future. Na przestrzeni tych 24 miesięcy, mimo iż seria MOTF skupiona była na zagranicznych headlinerach, organizatorzy nigdy nie zapomnieli o przedstawicielach polskiej sceny klubowej. Każdy gig zagranicznych artystów był okraszony występami zdolnych, znanych bardziej i mniej polskich producentów i djów, którzy wiele wnoszą do polskiej muzyki klubowej. W końcu twórcy MOTF doszli do wniosku, że zamiast dawać Polakom jedynie rolę supportów trzeba ich wynieść do poziomu headlinerów, gdyż wielu z nich umiejętnościami i wizją muzyczną nie odstaje od tego, co dzieje się w zachodniej części Europy. Od słowa do słowa więc podjęliśmy decyzję o wydaniu pierwszej składanki pod szyldem Music of the Future.

We współpracy z Ponton Music pojawi się wydawnictwo z numerem 21 w katalogu polskiego labelu, na który złoży się 13 tracków od 17 producentów. I co to będą za tracki! House, techno, juke, garage, bass music – wszystko to składa się na wyjątkowe wydawnictwo sygnowane po prostu jako muzyka przyszłości.

Oczywiście moglibyśmy opisać każdy z tych utworów tak jak piszą recenzję singli na pitchforku, moglibyśmy poświęcić każdemu z nich 1000 znaków i spowodować, że dłużej się o nich czyta niż się ich słucha, ale postanowiliśmy inaczej. Jedynym sposobem na odczytanie tego czym są tracki stworzone przez BLCKSHP, Enna, Deama, Faua, Jnkpe, Marcina Krupę, Pvre Gold, Musleya, Sovinsky’ego, Welda, Witchney Houston i Toma Encora, jest po prostu wciśnięcie play i posłuchanie ich. Wierzymy, że warto.

Wpadajcie więc na imprezę do nowej, póki co tajemniczej jeszcze miejscówki nad Wisłą, by całą piątkową noc bujać się przy polskich rytmach muzyki przyszłości z udziałem naszych MOTFowych twórców!

ARTYŚCI NA SKŁADANCE:
BLCKSHP
DEAM
ENN
FAU
JONKPA
MARCIN KRUPA
MCQ & PARANOISE
MUSLEY
PVRE GOLD
SOVINSKY
TOM ENCORE
WELD
WITCHNEY HOUSTON

DJs:
HADRIAN
KACPER P
MAL

MASTERING:
https://www.facebook.com/concretecutstudios