RESET: JAMES ZABIELA

RESET: JAMES ZABIELA

Data:
14 Czerwiec 2013
start 21:00
Cena: 25 pln
Facebook Event

Miejsce:
Klub Scena
Sopot
Al. Franciszka Mamuszki 2
Poland

Zagrają:
James Zabiela, Madshake, Matik, Miko Czajkowski, Popkids Vibes

James Zabiela

RESET to nowa seria imprez, podczas których doświadczycie głębokich doznań AUDIO-WIZUALNYCH, dzięki występom światowej klasy artystów oraz przygotowanych konstrukcji pod VISUAL 3D MAPPING.

Podczas tych wydarzeń stawiamy przede wszystkim na jakość pod każdym względem, zarówno przy wyborze artystów, miejsca, wizualizacji, dźwięku i dobrej atmosfery.

Klub Scena jest nowym miejscem w Sopocie, które pozwala przystosować wnętrze pod nietypowe i spektakularne wizualizacje metodą mappingu. Cały kompleks budynku posiada salę koncertową (Video Mapping Stage) zdolną przyjąć ponad 1.500 osób wraz z balkonem z którego widać morze oraz Sopockie molo. Dodatkowo miejsce posiada drugą salę (Muno Stage) gdzie może bawić 400 osób, VIP Room i własną restaurację.

To wszystko już 14-go czerwca w klubie Scena przy plaży w Sopocie!

—————————-

Techniczny magik zakochany w sci-fi rodem z Gwiezdnych Wojen JAMES ZABIELA grał niezliczoną ilość razy w różnych miejscach na całym świecie (niektórzy twierdzą że podróżował więcej niż sam Doctor Who). Występował zarówno na imprezach dla japońskich buisnessmenów na pokazie Pionnier’a jak i dla 60.000 tłumu w Ameryce Południowej nie wspominając o tym co działo się w między czasie.

Początki jego kariery to zwycięstwo w konkursie DJ’ów, kiedy to Sasha przyjął młodego brytyjczyka w poczet DJ’ów swojej agencji Excession. Od tego czasu kariera James’a nabrała tempa.

Uzbrojony w napakowany dźwiękami laptop, CD playery i inne pudełka i maszynki do syntezowania brzmień Zabiela stworzył swoje własne miejsce na klubowej scenie. Został rezydentem Space na Ibizie i stworzył kompilacje wydane na Renaissance jako ‘The Utilities EP’ oraz ‘Wierd Science’. Artyści tacy jak Sasha, Royksopp czy Depeche Mode zwracają sie do niego po remixy.

LINE UP:

Video Mapping Stage:

JAMES ZABIELA (Southampton, UK)
https://www.facebook.com/jameszabiela

MIKO CZAJKOWSKI (Two.Birds, Sopot)
https://soundcloud.com/mikoczajkowski

MADSHAKE (Gdynia)
https://soundcloud.com/madshake

Muno.pl Stage:

MATIK (Muno.pl)
http://www.muno.pl/dj-art/matik-513/

POPKIDS VIBES (Muno.pl)
https://soundcloud.com/popkids-vibes

BILETY:

I Pula – 25 PLN – w sprzedaży

Sprzedaż internetowa MUNO:

http://www.muno.pl/imprezy/sopot/james-zabiela-scena-sopot-25374-27677/

Bilety do nabycia w stałych punktach sprzedaży (Salony EMPIK, SATURN, MediaMarkt, inne punkty TICKETPRO i EVENTIM w całej Polsce) od 10-go kwietnia.