Music Of The Future B-day : Mosca @ Klub 55

Music Of The Future B-day : Mosca @ Klub 55

  • 10 marca 2012

Data:
10 marzec 2012
start 21:00
Cena: 15 pln pln
Facebook Event

Miejsce:


Zagrają:
Bshosa, Buszkers, Deam, Dim, Dywizjon 303, Essence, Fau, Jan Piotr Szatan, Jonas Eifrem, Kacper P, MCQ, MKO, Mosca, Musley, PTR1, Shoju, The Phantom, Think, Tom Encore, Żużuli

Music of The Future- B-day : Mosca @ Klub 55

Z kooperacji dwóch mocnych promotorskich ekip: warszawskiego kolektywu Mustnotsleep, którzy stoją za cyklem Music Of The Future oraz krakowskiego Jamsters, którzy odpalają urodziny Kraken Bassment musiało wyjść coś dobrego. W dodatku jest okazja – podwójne święto! Mustnotsleep obchodzą 2.urodziny kolektywu a cykl Kraken Bassment ma już rok. To wystarczające powody to wielkiej międzymiastowej fety. Wyborem idealnym okazał się Mosca, czyli autor takich bangerów jak 'Bax’, czy 'Done me wrong’, które znane są chyba każdemu, kto choć otarł się o elektronikę spod znaku “future”. Jest on jednym z najbardziej poszukujących producentów z ambicjami na tworzenie klubowych hitów. W poprzednim roku udało mu się to dość spektakularnie. Parkiety 2011 należały bezwzględnie właśnie do niego. Wspólpraca z wieloma labelami czyni go bardzo rozpoznawalnym, nieobce są mu m.in. Night Slugs, Numbers, 3024, Mad Decent, Fabric etc.

W Krakowie, w klubie Pauza w ramach urodzin Kraken Bassment pojawi się, obok gwiazdy, czołówka krakowskich djów i producentów, których nie może zabraknąć na żadnej dobrej imprezie w tym mieście. Wystąpią: Sentel, czyli przedstawiciele wytwórni Concrete Cut, których występem nie pogardził nawet Unsound, SH Jack i PutOnDeck Ojcowie – Założyciele Kraken Bassment, a także BC z Gangsteppaz oraz Ronin z Mental Universe, którzy znani są z basowych imprez w całej Polsce. Eventownia Jamsters jak zawsze dołoży starań, by wszystko przebiegało pod znakiem świetnej organizacji, z tego są znani.

W Warszawie natomiast pod patronatem Music Of The Future odbędą się co najmniej huczne 2.Urodziny Mustnotsleep. Poza Moską zaproszeni zostali: BshosaBuszkersDeamDywizjon 303 (z Łodzi), EssenceJan Piotr SzatanJonas Eifrem (ze Szwecji), MCQMKOMusley (z Rzeszowa), PTR1ShojuThe PhantomThinkTom Encore oraz Żużużi, ufff… Poza występem gwiazdy wieczoru impreza będzie zorganizowana na zasadzie spontanicznego, międzygatunkowego back to backa, będą też liveacty. Tak więc można spodziewać się brzmień basowych, okołodubstepowych, technicznych, housowych a nawet wariacji na temat rnb czy juke’ów. Dodatkowo – Mustnotsleep znów zagrają w pełnym składzie, gdyż na tę okazję ze Szwecji wraca Stellan, czyli Dim, który opuścił kolektyw jakiś czas temu i wrócił do ojczyzny.

Tak więc ten weekend w obu miastach będzie należał do rocznicowych melanży, które uświetni Mosca. Nie można ominąć!