Music Of The Future pres. Hyetal LIVE

Music Of The Future pres. Hyetal LIVE

Data:
31 Styczeń 2014
start 22:00
Cena: 10-20 pln
Facebook Event

Miejsce:
Brzozowa 37
Warszawa
Brzozowa 37
Poland

Zagrają:
Buszkers, Cyryl & Ola Teks, Essence, Jonkpa, MaL, Marcin Krupa, Michał Szutkowski, MKO, Must Not Sleep

W styczniu na zaproszenie MOTF zjedzie do Warszawy HYETAL z nowym live’em. Artysta na scenie elektronicznej jest już 5 lat. Kilkadziesiąt miesięcy od debiutu, mający na koncie 12 solowych i kolaboracyjnch EP-ek oraz dwa pełnoprawne albumy Hyetal po raz pierwszy pojawi się w Polsce. Gdy w 2010 roku do sprzedaży trafił jego genialny singiel “Phoenix” wszyscy fani dubstepu wiedzieli, że oto narodziła się nowa gwiazda. Rok później wydano jego debiutancki album “Broadcast”, który mimo że niedoceniany przez większość mediów umocnił jego pozycję w elektronice. Wydawało się, że po tym roku Hyetal lekko zniknął z pola widzenia, jednak wszystko to zmieniło się w krótkim czasie. Razem z Julio Bashmorem przygotowali nową EP-kę pod szyldem Velour, a w chwilę później do pojawił się jego drugi album “Modern Worship”. Dwukrotnie zagrał się w Boiler Roomie, raz jako DJ, raz grając live, w obu wypadkach zbierając pozytywnie recenzję wśród zarówno słuchaczy jak i mediów muzycznych. Jego muzyka oparta na synthach jakby wyjętych wprost z lat 80-tych najlepiej odbierana jest na żywo, dlatego tym bardziej warto pojawić się na jego występie na Brzozowej.

Okazja dodatkowo wyjątkowa, że tego dnia Kacper P (Must Not Sleep/Music Of The Future) zaprasza na swoje urodziny, które będzie świętował w doborowym towarzystwie grających przyjaciół.

Mamy dla Was konkurs. Do wygrania dwa pojedyncze wejścia na piątkową imprezę 🙂

Wystarczy, że w komentarzu na naszym Facebooku, pod postem dotyczącym tego wydarzenia napiszecie oryginalne życzenia urodzinowe dla Kacpra! 🙂