MUSTNOTSLEEP 3. B-DAY: BODDIKA, KASSEM MOSSE

MUSTNOTSLEEP 3. B-DAY: BODDIKA, KASSEM MOSSE

  • 22 marca 2013

Data:
22 marzec 2013
start 22:00
Cena: 15/20/25/30 PLN pln
Facebook Event

Miejsce:
1500m2 do wynajęcia
Warszawa
ul. Solec 18
Poland

Zagrają:
BLCKSHP, Boddika, Deam, Głębokie Pasmo, Kassem Mosse, MaL, Mustnotsleep, PTR1, Shoju, Warsaw Calling

MUSTNOTSLEEP 3. B-DAY: BODDIKA, KASSEM MOSSE Nonplus Records Showcase

1096 dni. 36 miesięcy. 3 lata. MUSTNOTSLEEP, czyli Fau i Kacper P – duet warszawskich DJów, którzy w swoich setach mieszają najnowszą muzykę elektroniczną spod znaku techno/bass/house etc. Prowadzą cotygodniową autorską audycję pt.”Music Of The Future” w radiu Planeta FM. Supportowali takich producentów jak Benga, Apparat, Pangaea, Objekt, Lunice i wielu innych. Jako promotorzy i autorzy cyklu Music Of The Future odpowiadają za sprowadzenie do Polski m.in. takich artystów jak Blawan, Roska, Pariah, Nguzunguzu, Cosmin TRG, Dark Sky, L-vis 1990, Kingdom, Joy Orbison, Dixon. Przed Mustnotsleep kolejny jubileusz. Ubiegłoroczna impreza w 55, której headlinerem był Mosca przeszła najśmielsze oczekiwania frekwencyjne. Pora pobić ten wynik a okazja nadarza się już 22.marca. Z okazji swoich trzecich urodzin warszawski kolektyw będzie miał dla Was trzy sceny, zagraniczne gwiazdy, świetne supporty i do tego trochę niespodzianek. A wszystko to w jedynym słusznym 1500m2.

HEADLINERZY:

BODDIKA znany wcześniej głownie z duetu Instra:Mental w roku 2012 stał się jednym z najważniejszych producentów w całej Anglii a nawet w Europie. Jego współpraca z Joyem Orbisonem odbiła się szerokim echem na całym świecie, a ich wspólne kawałki zostały przez wielu uznane za najlepsze produkcje ostatnich 12 miesięcy. Boddika również w solowej stricte karierze święci tryumfy. Każda kolejna EP jest świetnie przyjmowana zarówno przez słuchaczy jak i krytyków. Dośyć agresywna, mieszanka UK Garage’u, Techno i Acid stworzyła wybuchowy styl jakim pochwalić się może Brytyjczyk. Jest założycielem wytwórni Nonplus Records jednego z najciekawszych labeli ostatnich kilka lat.

KASSEM MOSSE jest młodym niemieckim twórcą muzyki techno. Jego głębokie brzmienie pozwoliło mu stać się jedną z najważniejszych postaci na scenie nowej fali tej muzyki. Mroczne kawałki, zanurzone jakby w cieniu pojawiają się często w jego dj setach, która wprowadzają słuchaczy w niepokój zarazem nie pozwalając zatrzymać trybalnych niemalże tańców. Jego muzyka kryje się w mroku, nie będąc prostym rytmem, czy chwytliwa melodią, będąc głęboko przemyślaną muzyką taneczą wyrywającą się prostym określeniom. Jest związany w wytwórnią Nonplus Records należącą do Boddiki.