Obudzić Sypialnię #4: Bring Some Love

Obudzić Sypialnię #4: Bring Some Love

Data:
21 Luty 2015
start 20:00
Cena: 10-15 pln
Facebook Event

Miejsce:
Skup Kultury
Tychy
ul. Wyszyńskiego 32
Poland

Zagrają:
Attaché, Blake, Depizgator aka PZG, Jondi Power, MSTAKE, Syntopa, Wudec

Najgłośniejszy cykl imprez w Tychach oraz największe kolektywy w mieście (i nie tylko):  Mrockin’ Kids x T3M4T x Projekt: Obudzić Sypialnię x Skup Kultury x wolna korelacja dźwięku prezentują: OBUDZIĆ SYPIALNIĘ #4 “BRING SOME LOVE”

Chcesz się bawić? Chcesz zrozumieć? To przeczytaj.
Obudzić Sypialnię to nie tylko kolejna impreza. Ten cykl to manifest promujący niezależność, oryginalność, świadomość, szacunek i otwartość wobec innych, akceptację oraz uniwersalną miłość. Manifest nawołujący do rozwoju swojego wnętrza oraz łączenia się w sieć, tworzenia mikrospołeczności będącej kontrastem dla obecnej kultury masowej promującej to, co masz na sobie, a nie w sobie.

Trzy udane edycje oraz setki zadowolonych osób z całej Polski (i nie tylko) mówią same za siebie. Prawdopodobnie najgłośniejszy cykl imprez klubowych, jaki odbywa się w Tychach. Muzycznie łączący w sobie pozornie nie pasujące do siebie gatunki muzyki elektronicznej: od house’u i techno, przez psychodelę, dub i dubstep, drum’n’bass, a kończąc na breakcore’ach, hardcore’ach, czy nawet tekno.

Jesteśmy tu po to, aby wyrazić siebie.

Na tej edycji zagrają:
+Depizgator aka PZG (Szczawnica)
+Jondi Power (Warszawa)
+Syntopa (Warszawa)
+MSTAKE (Katowice)
+Wudec (Tychy)
+Blake (Gliwice)
+Attaché (Katowice)

Po raz kolejny stworzymy w jednym miejscu alternatywną przestrzeń dla tych, którzy szukają miejsca, aby wyrazić siebie i sobą być. Przyjdź taki, jaki jesteś, nie próbuj się do niczego dopasować. Jedynie zostaw w domu agresję, bo jej nie chcemy. W obecnych czasach nasze głosy i nasza świadomość stają się coraz ważniejsze. Obecny świat zmusza nas do kłótni, wzajemnej walki, niesprawiedliwego osądzania innych, każe nam stawiać granice i bariery pomiędzy sobą. Odejdźcie od wiadomości przekazywanych nam wokół. Przyjdźcie z uśmiechem. Niszczymy wojny uśmiechem. Sięgnijcie po miłość, odrzućcie świat smutnych ludzi, nie marnujcie młodości przez tych, którzy ją stracili. Chodźmy razem na poszukiwanie surrealistycznego piękna. Nie dajmy się zatrzymać.
I pamiętajcie, że będzie nas coraz więcej. Bo szukamy tego, co wszyscy – wolności. Tyska Bohema kłania się nisko i zaprasza w swoje progi.

JAK KUPIĆ BILET?
Możecie rezerwować tańsze bilety – po 10pln. Pierwsza pula to zaledwie 100 sztuk, zatem zachęcamy, aby się pospieszyć. Bilety fizycznie będą do odebrania na tydzień przed imprezą (od około 14 lutego) w Skupie Kultury (w razie problemów z odbiorem będziecie mogli skontaktować się z nami).
Jak zarezerwować wejściówkę? Napisz do nas wiadomość na [email protected], w treści prosimy umieścić Twoje imię i nazwisko, jak i dane osób towarzyszących. W odpowiedzi prześlemy numer konta, na który należy przelać pieniądze. Po zaksięgowaniu przez nas wpłaty dostaniesz informację zwrotną.