Playground: Tommy Four Seven Sopot

Playground: Tommy Four Seven Sopot

Data:
6 grudzień 2013
start 22:00
Cena: 20-25 pln
Facebook Event

Miejsce:
Sfinks700
Sopot
ul. Mamuszki 1
Poland

Zagrają:
Burkov, Kaotik, Marem, Miko Czajkowski, Nathan Pole, Paryss, Tommy Four Seven, Vacos

Ciepłe dni już się skończyły,
Czas przywitać zimę.

Letnie sukienki, drinki na plaży,
Delikatna muzyka, pozwalająca na chwilę odpoczynku…

Zapomnijcie o tym przez kolejnych kilka długich miesięcy.

Czas na porządną techno balangę,
Podczas której zapomnicie co to nuda!

Chłodna zimowa noc, zamieni się w gorący plac zabaw dla dorosłych, gdzie o mocne techno zatroszczy się Tommy Four Seven w minimum czterogodzinnym secie!

W krajobrazie muzycznym rzadko zdarza się znaleźć artystę tak charakterystycznego, jak T47. Po ukończeniu studiów inżynierii dźwięku, Tommy przeniósł się do Berlina, gdzie po wyprowadzce z Londynu w 2008 roku, uzyskał pozycję głównego członka labelu Chrisa Liebinga – CLR Records.

Po chwalonych remixach dla Lucy i Traversable Wormhole, ogłosił wydanie debiutanckiego albumu „Primate”. Wydany w 2011 roku wzmocnił jego pozycję, jako jednego z najciekawszych artystów techno ostatnich lat.

Jego produkcję zyskały natychmiastowe uznanie krytyków, a utwory takie jak: „Armed 3”, „Ratu” i „Track 5” zostały zremixowane przez tak cenione nazwiska jak: Robert Hood, Regis, Speedy J i Sigha.

Artysta zaczynał na londyńskiej scenie techno bardzo wcześnie, w wieku siedemnastu lat. Umiejętności, jakie wówczas prezentował, okazały się jednak wystarczające, aby zostać rezydentem w popularnym klubie Fire. Stamtąd trafił do słynnych londyńskich klubów – Fabric, Turnmills i The End.

Brytyjski producent ma też na koncie kilkanaście singli i EP-ek, wydanych m.in. przez Brique Rouge, Electric Deluxe, czy Bauhaus.

Tym wydarzeniem rozpoczynamy nowy cykl imprez, które zapamiętacie jako Playground!