Playground: Tommy Four Seven Poznań

Playground: Tommy Four Seven Poznań

Data:
7 Grudzień 2013
start 00:00
Cena: 20-25 pln
Facebook Event

Miejsce:
8 bitów
Poznań
Garbary 82
Poland

Zagrają:
Haka Haka, Joana, Kaotik, Marem, Raff Labowski, Redroom, Tommy Four Seven

Ciepłe dni już sie skończyły,
Czas przywitać zimę.

Letnie sukienki, drinki na plaży,
Delikatna muzyka, pozwalająca na chwilę odpoczynku…

Zapomnijcie o tym przez kolejnych kilka długich miesięcy.

Czas na porządną techno balangę,
Podczas której zapomnicie co to nuda!

Chłodna zimowa noc, zamieni się w gorący plac zabaw dla dorosłych, gdzie o mocne techno zatroszczy się Tommy Four Seven w minimum czterogodzinnym secie!

W krajobrazie muzycznym rzadko zdarza się znaleźć artystę tak charakterystycznego, jak T47. Po ukończeniu studiów inżynierii dźwięku, Tommy przeniósł się do Berlina, gdzie po wyprowadzce z Londynu w 2008 roku, uzyskał pozycję głównego członka labelu Chrisa Liebinga – CLR Records.

Po chwalonych remixach dla Lucy i Traversable Wormhole, ogłosił wydanie debiutanckiego albumu “Primate”. Wydany w 2011 roku wzmocnił jego pozycję, jako jednego z najciekawszych artystów techno ostatnich lat.

Jego produkcję zyskały natychmiastowe uznanie krytyków, a utwory takie jak: “Armed 3”, “Ratu” i “Track 5” zostały zremixowane przez tak cenione nazwiska jak: Robert Hood, Regis, Speedy J i Sigha.

Artysta zaczynał na londyńskiej scenie techno bardzo wcześnie, w wieku siedemnastu lat. Umiejętności, jakie wówczas prezentował, okazały się jednak wystarczające, aby zostać rezydentem w popularnym klubie Fire. Stamtąd trafił do słynnych londyńskich klubów – Fabric, Turnmills i The End.

Brytyjski producent ma też na koncie kilkanaście singli i EP-ek, wydanych m.in. przez Brique Rouge, Electric Deluxe, czy Bauhaus.

Tym wydarzeniem rozpoczynamy nowy cykl imprez, które zapamiętacie jako Playground!