Red Bull Music Academy Bass Camp : Moodyman

Red Bull Music Academy Bass Camp : Moodyman

  • 16 marca 2012

Data:
16 marzec 2012
start 22:00
Cena: 35/30/25 pln pln
Facebook Event

Miejsce:
1500m2 do wynajęcia
Warszawa
ul. Solec 18
Poland

Zagrają:
Chino, Eltron John, Hush Hush Pony, J-Son, Jedynak, Kixnare, Kuba Sojka, Moodyman, Mustnotsleep, Naphta, Patryk Cannon, Record Head Shop, Zeppy Zep

Red Bull Music Academy Bass Camp : Moodyman

Red Bull Music Academy to międzynarodowy cykl warsztatów, organizowanych corocznie w innym mieście. W ciągu dwóch dwutygodniowych turnusów Akademia skupia w jednym miejscu pasjonatów wyrafinowanych rytmów i dźwięków, którzy kształtują współczesne brzmienie muzyki. Zaproszeni do warsztatów muzycy reprezentują różnorodne style i zupełne odmienne techniki, którymi dzielą się ze sobą podczas wspólnej pracy w studiach nagraniowych mieszczących się w murach Akademii. Każdego dnia uczestnicy biorą udział w wykładach prowadzonych przez muzyczne autorytety takie jak Erykah Badu czy M.I.A. Wieczorami mają szansę występować w najgorętszych i najbardziej znanych klubach oraz salach koncertowych w mieście, w którym odbywa się ta wyjątkowa akademia.

W ramach Red Bull Music Academy Bass Camp odbędzie się także spotkanie otwarte, podczas którego wszyscy zainteresowani tegorocznymi warsztatami w Nowym Jorku będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o Akademii z ust jej absolwentów. Spotkanie będzie miało miejsce w niedzielę 18 marca w Cafe Kulturalna przy Placu Defilad 1. Start przewidziany na godzinę 17:00. Wstęp jest bezpłatny.