MCQ – Podcast #016

MCQ – Podcast #016

MCQ Future-bass.pl Podcast #016MCQ swoją przygodę z graniem imprez jako dj zaczynał od house’u i minimal techno. Nigdy jednak nie ograniczał się do słuchania tylko i wyłącznie elektroniki. Od wczesnych lat wychowywał się przy dźwiękach Led Zeppelin i Black Sabbath. Z wiekiem przyszedł czas na death metal, black metal i hardcore, a stamtąd do reggae i dubu było już z górki.

W roku 2004 na poważnie zajął się produkcją. Na swoim koncie ma kilka wydawnictw w klimacie minimal / tech house m.in dla hiszpańskiego Flumo oraz rodzimego Homage Records. Od 2007 r. współtworzył basowe dźwięki w projekcie Kaosbreed, na którego koncie są utwory wydane przez wytwórnie Apparition oraz Subtopia. Jesienią 2008 roku zajął się A&R w Apparition Recordings, w związku z czym wydana została pierwsza polska składanka okołodubstepowa Lowfreq Poland.

Niebawem nakładem wytwórni Razzmatazz ukaże się jego najnowsza EP`ka Whispering Sky. Na przełomie maja i czerwca będzie można ją kupić w postaci cyfrowej oraz na cd. Na płycie znajdą się kawałki takiej jak Cirrus Race grywany na RinseFM czy Sub.FM oraz Be Here jeden z pięciu faworyzowanych utworów na soundcloudzie Swamp 81.
Pięć oryginalnych kawałków uzupełniają trzy remixy autorstwa BunZer0, Teielte i Paranoise. W drugiej turze ukażą się remixy w postaci cyfrowej od takich artystów jak Clueless, Ekaros oraz naszych rodaków jak Kasierr czy Xtnt. Na ukończeniu jest również EPka z Paranoisem, zapowiedź kilku utworów znalazła się już na podcascie #008 nagranym dla Future-bass.

Future-bass.pl Podcast #016 to przedpremierowa prezentacja nadchodzącego wydawnicta Whispering Sky.

Tracklist:

  1. MCQ – Cirrus Race
  2. MCQ – 1920
  3. MCQ – Be Here (Paranoise Remix)
  4. MCQ – Katia
  5. MCQ – Be Here
  6. MCQ – Cirrus Race (BunZer0 Remix)
  7. MCQ – Roofs Of Jerusalem
  8. MCQ – Roofs Of Jerusalem  (Teielte Remix)
Future-bass.pl Podcast MCQ - Future-bass.pl Podcast #016
Future-bass.pl Podcast MCQ – Future-bass.pl Podcast #016