RESET: Robert Babicz, Marcin Czubala

Data:
18 Maj 2013
start 21:00
Cena: od 15 pln
Facebook Event

Miejsce:
Klub Scena
Sopot
Al. Franciszka Mamuszki 2
Poland

Zagrają:

Robert Babicz, Marcin Czubala, Joana, Madshake, Quarrel, Tom Glass, Sympatique, Michael Poon

babicz new

RESET to nowa seria imprez, podczas których doświadczycie głębokich doznań AUDIO-WIZUALNYCH, dzięki występom światowej klasy artystów oraz przygotowanych konstrukcji pod VISUAL 3D MAPPING.

Podczas tych wydarzeń stawiamy przede wszystkim na jakość pod każdym względem, zarówno przy wyborze artystów, miejsca, wizualizacji, dźwięku i dobrej atmosfery.

Klub Scena jest nowym miejscem w Sopocie, które pozwala przystosować wnętrze pod nietypowe i spektakularne wizualizacje metodą mappingu. Cały kompleks budynku posiada salę koncertową (Video Mapping Stage) zdolną przyjąć ponad 1.500 osób wraz z balkonem z którego widać morze oraz Sopockie molo. Dodatkowo miejsce posiada drugą salę (Purple Room) gdzie może bawić 400 osób, VIP Room i własną restaurację.

 

—————————-

Po udanych występach w Poznańskim SQ i Warszawskiej Jerozolimie czas na Sopot!

 

Robert Babicz zabierze Was w podróż po elektronice w najlepszym wydaniu. Polski artysta mieszkający na stałe w Kolonii (Niemcy) już 18-go maja wystąpi w klubie Scena przy plaży w Sopocie obok Grand Hotelu!

—————————-

Ten jeden z najbardziej doświadczonych i utytułowanych muzyków w Europie zaprezentuje swój występ LIVE w klubie Scena.

—————————-

Robert Babicz ma na swoim koncie dziesiątki singli i kilka albumów dla tak ważnych labeli jak Systematic, KNM, Babiczstyle, Audiomatique, Bedrock czy Tronic, których pozazdrościć może każdy!

—————————-

Kultowe nagrania wydawane pod niezliczonymi pseudonimami (Rob Acid, Alton Inc, Dicabor i wiele innych) pozwoliły mu osiągnąć wielki respekt na całym świecie. Ogromna klasa producencka, staranne, niepowtarzalne brzmienie jego nagrań i słynna na całym świecie obróbka masteringowa w jego studio, sprawia, że Babicz jest nie tylko świetnym muzykiem, ale wręcz elektroniczną instytucją!

 

Muzyka Babicza jest świetna i podbija parkiety na całym świecie, bo jest to elektronika z ogromnym ładunkiem erudycji, odbijająca wszystkie najciekawsze odcienie klubowej muzyki – od Acid, przez Ambient aż po rasowe Minimal Techno i House. Wszystko spięte charakterystycznym analogowym brzmieniem jego niepowtarzalnych instrumentów (jest pasjonatem analogowych rarytasów). Stąd już kolejna generacja fanów dobrej rasowej elektroniki docenia Babicza, jest prawdziwą INSTYTUCJĄ!

—————————-

Kolejną gwiazdą wieczoru będzie czołowy polski producent i performer – Marcin Czubala!

 

Co wyróżnia Marcina od przeciętnego artysty techno? Częściowo fakt, że jest Polakiem i nie mieszka w Berlinie. Wydawnictwa w Berlińskim Mobilee Records, Pets Recordings należącym do Catz n Dogz czy też własnym Your Mama’s Friend sprawiły że stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w Polsce.

 

Występy na ostatnich trzech edycjach AUDIORIVER, tour po USA czy Meksyku sprawiły że jego LIVE SET stał się bardzo unikatowy i to właśnie w takiej formie usłyszycie Marcina podczas imprezy w Scenie.

 

LINE UP:

Video Mapping Stage:

ROBERT BABICZ – LIVE (Babiczstyle / Systematic, DE)

https://soundcloud.com/robbabicz

https://www.facebook.com/robertbabicz

http://www.robertbabicz.com/

http://www.beatport.com/artist/robert-babicz/4912

MARCIN CZUBALA – LIVE SET (Your Mama’s Friend / Mobilee, Poznań)

https://soundcloud.com/marcinczubala

https://www.facebook.com/marcinczubalafans

http://www.beatport.com/artist/marcin-czubala/24358

JOANA (City Inside Art / Rec.Out, Poznań)

https://soundcloud.com/joana

https://www.facebook.com/joanatomczak

https://www.facebook.com/RecOutLabel

https://soundcloud.com/rec-out-label

MADSHAKE (Scena, Gdynia)

https://soundcloud.com/madshake

 

Purple Room:

QUARREL (Silk Digital / AlterImage, Gdynia)

https://soundcloud.com/quarrel-music

TOM GLASS (Hope, Gdynia)

https://soundcloud.com/tom-glass

SYMPATIQUE (Soho, Gdynia)

https://soundcloud.com/sympatique

MICHAEL POON (Tanztone, Słupsk)

https://soundcloud.com/djmichaelpoon