URBAN HEROES: LUNICE (TNGHT)

URBAN HEROES: LUNICE (TNGHT)

Data:
14 Marzec 2013
start 22:00
Cena: 25/35 pln
Facebook Event

Miejsce:
Klub Pauza
Kraków
Floriańska 18/3
Poland

Zagrają:
Auer, Daniel Drumz, Lunice, SH Jack

Lunice Pauza

Lunice Fermin Pierre II czyli kanadysjki 24 letni producent z Montrealu, ½ duetu TNGHT, który tworzy razem z Hudosnem Mohawke wraca do Polski za sprawą URBAN HEROES!

Po świetnym solowym występie w Warszawie Lunice powraca! Tym razem jako kolejny z gości cyklu imprez Urban Heroes aby swoją hip Hopowo – trapowo – basową stylistyką uraczyć publikę w Krakowie. Koncert będzie mieć miejsce 14 marca 2013 roku w krakowskiej Pauzie, a wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie na stronie cyklu czyli:

www.facebook.com/urbanheroestour

Wracając do samego Lunice’a warto zaznaczyć że ten 24 latek przykuł uwagę wszystkich mediów muzycznych w trochę ponad rok. Jest on autorem jednej z bardziej eklektycznych mieszanek dźwiękowych. Oddaje się w pełni temu co robi i świetnie czuje się w interakcji z publiką. Wielokrotnie pokazywał podczas swoich setów solowych w Boiler Roomie, na festiwalach, czy też razem z Hud Mo jako TNGHT podczas Trans Musciales 2012 w Rennes.

Aby nie pozostać gołosłownym…

Lunice wzorował się na Autechere, Bangladeshu, Dilli czy też całej klice Eda Bangera. Stworzył jednak swój własny niepowtarzalny styl, który procentuje zarówno w postaci produkcji beatów hip hopowych, basowych instrumentali, czy eksperymentalno-trapowej mieszanki w projekcie TNGHT.

Lunice wydawał i w Mad Decent, Sony Music, XL Recordings, Young Turks czy LuckyMe i innych labelach… To imponująca lista, która ciągle pozostaje otwarta.

Zanim wszystko co napisaliśmy zweryfikują Wasze uszy w trakcie koncertu, tutaj będziecie mogli sprawdzić zarówno wywiady jak i zebrane razem produkcje Lunice’a w jednej z playlist na kanale Urban Heroes:

Playlist Lunice:


Kanał Urban Heroes:
http://www.youtube.com/urbanheroestour

Support:
Auer
Daniel Drumz
SH Jack
TBA

Bilety:

Przedsprzedaż 25 pln (limitowana pula)
W dniu imprezy na bramce: 35 pln

Linki:

Kanał Lunice YT:
http://www.youtube.com/user/Lunice2

Soundcloud:

Like Page:
https://www.facebook.com/lunicefp