URBAN HEROES: SLOW MAGIC (USA) / GIRAFFAGE (USA) / MISTER LIES (USA) & GARDEN PARTY @ FABRYKA MIRACULUM (Zabłocie 23), Kraków

URBAN HEROES: SLOW MAGIC (USA) / GIRAFFAGE (USA) / MISTER LIES (USA) & GARDEN PARTY @ FABRYKA MIRACULUM (Zabłocie 23), Kraków

Data:
29 Maj 2013
start 21:00
Cena: 15/25/35 pln
Facebook Event

Miejsce:
Fabryka Miraculum
Kraków
Zabłocie 23
Poland

Zagrają:
Giraffage, Mikołaj Ludwik, Mister Lies, Raq, SH Jack, Slow Magic, Zeppy Zep

URBAN HEROES: SLOW MAGIC (USA) / GIRAFFAGE (USA) / MISTER LIES (USA) & GARDEN PARTY @ FABRYKA MIRACULUM (Zabłocie 23), Kraków
fabryka

Czas: 29.05.2013

Godzina: 15-21:00 Garden Party (WSTĘP BEZPŁATNY),

Godzina: 21:00 – 5:00 Koncert URBAN HEROES: SLOW MAGIC (USA) / GIRAFFAGE (USA) / MISTER LIES (USA)

Miejsce: Kompleks Fabryczny Miraculum Zabłocie 23 (mniejsza hala za Klubem Fabryka)

Link do wydarzenia koncertowego: https://www.facebook.com/events/637840319566176/

Link do Garden Party: https://www.facebook.com/events/571828606182383/

Przedsprzedaż biletów (liczba ograniczona): https://ekobilet.pl/untone/

Więcej informacji: www.facebook.com/urbanheroestour

 

Przed nami kolejne URBAN HEROES, którym chcemy rozpocząć drugą majówkę i zaspokoić Waszą potrzebę do imprezowania w środę spowodowaną przez wolny czwartek! J

Tym razem zaprosiliśmy niesamowicie świeże nazwiska spod znaku basowych brzmień…

Przed samym koncertem przygotowaliśmy dla Was po raz pierwszy, nową ciekawą opcję jaką jest popołudniowe Garden Party z grillem.

Na zielonym podwórku, niedaleko Wisły, a jednak w otoczeniu pofabrycznych konstrukcji krakowskiego Zabłocia będziecie mogli uczestniczyć w muzycznej sesji lokalnych, dobrze znanych Wam nazwisk, które zadbają o należytą basową oprawę tej inicjatywy. Wyobraźcie sobie, że będziecie mogli wygodnie usiąść na leżakach z białym winem, piwem, lub drinkiem, skąpani w słońcu pod błękitnym majowym niebem. przekąsić coś prosto z grillowego rusztu i wygodnie wyciszyć się w towarzystwie innych entuzjastów basowych brzmień przed nadchodzącą burzą dźwięku.

Link to wydarzenia znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/571828606182383/

Wieczorem… na wydarzeniu głównym tej edycji będziecie mieć okazję spotkać się aż z trzema headlinerami, tworzącymi niezwykle melodyjną i świeżą mieszankę dźwięków.

Doceniamy naszą publikę, jej gust i zaangażowanie, dlatego tym razem pozwoliliśmy sobie na nieco mniej znane „u nas” nazwiska – aby bardziej Was zaintrygować i zaproponować artystów których po prostu trzeba promować i pokazać szerszej publice!. Naszym zdaniem tych trzech chłopaków stanowi przyszłość melodyjnych basowych brzmień… Nasz booker nie spał kilka nocy żeby ściągnąć ich w takim zestawie specjalnie dla Was – zatem nie przedłużając..:

Zagrają:

SLOW MAGIChttps://www.facebook.com/slowwmagichttps://soundcloud.com/slowmagic

 

Robić muzykę, pozostając anonimowym… Znamy kilka takich przypadków. Slow Magic również zdecydował się aby na scenie występować jako stworzona postać, która jest kompletnie odcięta od jego codziennej tożsamości.

Slow Magic określa siebie jako „Wasz nieznany wyimaginowany przyjaciel”, dosłownie wyskakuje znikąd, na dokładkę robi to w najmniej oczekiwanym momencie i jeśli tylko pozwolimy mu zacząć grać, a sami wsłuchamy się w proponowane beaty i podejdziemy do nich z otwartą w głową… w mgnieniu oka zrozumiemy „co artysta miał na myśli”.

Może przyjaźń to zbyt wielkie słowo na początek… ale szybko rozwijająca się sympatia, już od pierwszych minut, do tak płynnej konsystencji wydobywającej się z głośników… jest oczywista. Set oczywiście trwa dłużej i pozwala na przemyślenie tego do jakiego etapu relacji z dźwiękami generowanymi przez Slow Magic chcemy  dotrzeć… J

GIRAFFAGE
https://www.facebook.com/giraffage

https://soundcloud.com/giraffage

Na co dzień rezydujący w San Francisco, Charlie Yin przedstawia swój projekt Giraffage. Jego współpraca z XXYYXX przy kawałku „Even though” mówi sama za siebie. Jego produkcje przedstawiają lekki, melodyjny i elektroniczny horyzont, na którym widać sporo konstrukcji z hip hopowych  beatów a wszystko pod przejrzystym wypełnionym synthowym brzmieniem niebem.

Całość jest zorkiestrowana z symfoniczną precyzją, a dłuższe obcowanie z tą mozaiką dźwięku jest uzależniające. Nieważne czy słuchamy kawałka: Even Though czy  LUV z albumu Comfort… Znak jakości Kitsune, (którego to nakładem został wydany Album Charliego) i pełna rekomendacja od załogi Urban Heroes jest widoczna przy każdym z nich!

MISTER LIES

https://www.facebook.com/MisterLiesMusic
https://soundcloud.com/mister-lies

Nick Zanca, czyli multiinstrumentalista, producent i pisarz tekstów w jednej osobie. Urodzony w 1992 roku i ”wychowany przez wilki w podmiejskiej dżungli Connecticut” jak mówi jego oficjalne bio. J Trip Hopowo zainspirowane dźwięki wypełniają jego prace począwszy od pierwszego EP Hidden Neighbours. Efekty są piorunujące ale w dość niekonwencjonalny sposób. Nick tworzy bowiem brzmienia melodyjne ale spokojniejsze i zdecydowanie bardziej stonowane. Jego produkcje porównywane były już do tego co prezentują Boards Of Canda, Burial i Massive Attack.

Co do pseudonimu… Nick na łamach Pitchforka mówił, że pochodzi on ze sztuki „Angels in America” Tony’ego Krushera i jest zapożyczony od jednej z postaci która ma wyimaginowanego przyjaciela którego nazywa właśnie „Mister Lies”. Tutaj spotyka się koncepcja wyimaginowanych, odrealnionych brzmień i nawiązania do mantry “the music is not the truth”, która niegdyś zdobiła bandcamp artysty i do której nawiązywał on w wywiadach. Mamy zatem okazję przekonać się czy Mister Lies „kłamie” tak dobrze abyśmy chcieli być przez niego „oszukiwani”.

Brzmienia jakie tworzy Nick to naprawdę ambitna mieszanka dźwięku. Spodoba Wam się… I to bardziej niż nie jeden trapowy banger!

 

Playlist Slow Magic:

http://www.youtube.com/watch?v=d6TPxG6maxI&list=PLUDgXMZFjxXiLfaU2tF8LE2E1Uw3aO7UV

Playlist Giraffage:

http://www.youtube.com/watch?v=j8_K0Jzvugs&list=PLUDgXMZFjxXiNw8Y7-9GGid6ESx3yntOv

Playlist Mister Lies:

http://www.youtube.com/watch?v=1FhRwOKuBcg&list=PLUDgXMZFjxXiz-Hq-QvweQTNi7aqZ0nWf

Kanał Urban Heroes:

http://www.youtube.com/urbanheroestour

Support:
SH JACK
https://soundcloud.com/shj
http://www.mixcloud.com/shjack/
https://www.facebook.com/djshjack

ZEPPY ZEP
http://www.mixcloud.com/zeppyzep/
https://soundcloud.com/zeppyzep
https://www.facebook.com/zep.zeppy/

RAQ
http://www.mixcloud.com/RAQ/
https://soundcloud.com/ra-q
https://www.facebook.com/raknrolla
https://www.facebook.com/FoxHole443

VJ: Mikołaj Ludwik (.wju)
https://www.facebook.com/wjuwju

Bilety:

Przedsprzedaż

I PULA :  15 PLN (do 20.05.2013)

II PULA : 25 PLN (do 27.05.2013)

III PULA : 35 PLN

ILOŚĆ BILETÓW OGRANICZONA !!!

 

Linki:

https://www.facebook.com/MisterLiesMusic
https://soundcloud.com/mister-lies

https://www.facebook.com/giraffage

https://soundcloud.com/giraffage

https://www.facebook.com/slowwmagic

https://soundcloud.com/slowmagic