Watergate B-day Bash!

Watergate B-day Bash!

  • 30 marca 2012

Data:
30 marzec 2012
start 21:00
Cena: 15/20/25 pln pln
Facebook Event

Miejsce:
1500m2 do wynajęcia
Warszawa
ul. Solec 18
Poland

Zagrają:
Bshosa, Chino, Marco Resmann, Maria Magdalena, Qbs, Sebo K, VJ Emiko, Warsaw Calling

Legendarny berliński klub Watergate świętuje 10 urodziny ! Regularnie prezentując najciekawsze brzmienia z pogranicza electro/house/techno/disco  w każdą środę, piątek i sobotę porywa tłumy klubowiczów z całego świata rzadko zamykając swoje podwoje przed 10 rano. Światowa sława i unikalne położenie na poziomie jednego z berlińskich kanałów sprawiły, że szereg rezydentów lśni jak wysadzana diamentami królewska korona – Ellen AliendOPTiefschwarzEwan Pearson czy Pan Pot to tylko wierzchołek góry lodowej , a w tym roku dołączyli do ich grona nasi rodzimi Catz N’Dogz.

Już od 5 lat Watergate jest także wytwórnią promującą najświeższe brzmienia – wydaje mixy z ekskluzywnymi utworami, a ich autorami zostają najciekawsze postaci z grona rezydentów. I właśnie obaj z zaproszonych przez nas gości zostali autorami takich kompilacji właśnie . Podpora wytwórni Mobilee – SEBO K od lat kojarzony jest z głębokim i ultratanecznym brzmieniem spod znaku techno/house – nie produkuje dużo, za to same hity – od niesamowitego Rancho Relaxo po ostatni – Mr Duke. To on został autorem rewelacyjnie przyjętego 5 w serii miksu. Drugi z zaproszonych gości – Marco Ressmann, to prawdziwa ikona berlińskiej sceny – producent Anji Schneider, właściciel Upon You i polowa duetu Luna City Express powala szerokim spojrzeniem na muzykę – raz powoli, innym razem bardziej technicznie – po prostu ultrazdolny muzyk z niesamowitą wizją. To właśnie Marco, znany wcześniej jako Phage został nominowany do przygotowania specjalnego 10 mixu na 10 urodziny klubu . Łącząc stare z nowym i utworami ze swojego otoczenia uniknął banału największych hitów ostatnich 10 lat – wybierając prawdziwe perełki i ekskluzywne utwory przyjaciół ze swojego najbliższego otoczenia.

Doskonałe brzmienie i sukces mixów autorstwa naszych gości nie jest przypadkiem , tylko odwzorowaniem ich talentu i muzycznej erudycji i takiego własnie podejścia – pełnego czaru spodziewajcie się w juz 30.03 w Warszawie, kiedy to ikona berlińskiego brzmienie właśnie w naszym klubie świętować będzie swoje urodziny w środkowej Europie, z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Wsparcia obok rezydentów 1500m2 zapewni tez gość specjalny z Krakowa – Chino ze swoim dynamicznym i analogowym live actem oraz zdecydowanie za rzadko słyszany qbs z vinylową selekcją. Jednak wisienką na torcie powinien być występ duetu BLCKSHP, czyli bshosy & EasyAudio, którym w pewnym momencie towarzyszyć będzie tajemnicza Maria Magdalena ze swoim niesamowitym głosem i wizerunkiem scenicznym.

Oprawą wizualną zajmie się znana min. z Audioriver czy Czworki – Emiko – na 3 ekranach i projektorach !

Main stage:

SEBO K (MOBILEE, WATERGATE //BERLIN)
MARCO RESMANN (UPON YOU, WATERGATE //BERLIN)
BSHOSA & EASYAUDIO as BLCKSHP (1500m2//Wawa)

+ VERY SPECIAL GUEST on VOC : MARIA MAGDALENA .

Red Theather:

CHINO (Chrono Gang//Krk) – LIVE
WARSAW CALLING (1500m2//Wawa)
QBS (W tancu //Wawa)

VISUALS : VJ EMIKO

Bilety znajdziecie tutaj na muno.pl