Beam Me Up @ Kafe Molo

Beam Me Up

Jak recytuje Ida No w kawałku Geto Boys: „this summer is gonna be sick!”. Począwszy od 21 czerwca do 23 września uparcie w to wierzymy a na dowód serwujemy Wam imprezę, która swoim heterogenicznym line up’em eksploduje już 17 września w samym sercu Wrocławia. Miękki piasek, wygodne leżaki i tony słonecznych dźwięków to cecha charakterystyczna nowej, nie śmiaganej miejscówki zwanej Kafe Molo. Czy chcecie czy nie, leży pośrodku trasy dom – bifor, natkniecie się a nią podróżując z rynku w kierunku ulicy Pomorskiej. Bifor + biba? = BEAM ME UP! Zaczynamy punkt 17.

Line Up:

QUBE [QTV]
Jeden z niewielu dj’ów na polskiej scenie, który z różnorodności muzyki uczynił swoiste narzędzie do budowy setów. Jego dynamiczne miksy sprawiają że słowa „gatunek” czy „stylistyka” przestają mieć priorytetowe znaczenie, a silne zagęszczenie na parkietach świadczy o dużej znajomości angażujących publikę brzmień. Sprawność z jaką łączy klasykę gatunku z nowościami blogsfery skutkuje kalorycznym brzmieniem napędzanym przez taneczny groove. Jest dj’em od 2003 roku, to co aktualnie gra jest eklektycznym połączeniem stylów Bmore, House i Ghetto Bass z wplatającymi się etnicznymi samplami. Zagrał wiele imprez w najlepszych klubach całej Polsce. W 2009 roku supportował zespól The Herbaliser. Dzielił także scenę z m.in. Blatta & Inesha (Italy), Dj Manaia (Portugal), SUPRA1 (PL) i czołówką polskich dj’ów.

djqube.com.pl

TELEVISION TOM [QTV]
Television Tom to pochodzący z Wrocławia producent, udzielający się także jako didżej. W swoim autorskim repertuarze jak i setach porusza się po całym gatunkowym spektrum, wyłapując i adaptując na swój własny sposób rzeczy z pogranicza surowego electro, melodyjnego tech-house’u i minimalu – nie stroniąc przy tym od głębokiego dubowego brzmienia. Czerpiąc z najlepszych muzycznych tradycji Chicago, Detroit czy też Kolonii tworzy mikstury, które nie pozwolą pozostać słuchaczowi obojętnym.

W przeciągu ostatnich lat grywał w większości najciekawszych polskich klubów, wraz z czołówką rodzimych didżejów oraz wieloma artystami z zagranicy.

mixcloud.com/televisiontom

PHAT TRAKZ [Loud & Clear]
Dwójka dj’ów, która przez ostatnie trzy lata gromadziła doświadczenie, bujając zarówno najznamienitsze wrocławskie parkiety (Droga Do Mekki, Bezsenność, Das Lokal, MelinCafe, Maszroom), jak i uczestnicząc w najbardziej undergroundowych rave’ach (m.in. 7kilometr Bassu). Są gospodarzami cyklu Loud & Clear, dotychczas supportowali takie gwiazdy jak m.in. Eskmo, Ritualz, Jamie Grind czy Aquasky (w ramach festiwalu BANG!). Oprócz słabości do gramofonów, swoje muzyczne zainteresowania rozwijają na falach eteru we wrocławskim Akademickim Radiu Luz i w blogosferze, dzięki czemu cały czas utrzymują ręce na muzycznym pulsie. Ich sety łączą w spójną całość różnorodne brzmienia – od brytyjskiego house’u, uk funky i dubstepu po minimal i rnb – jedynymi warunkami są świeżość i to coś, co sprawia, że zaczynasz mimowolnie przebierać nogami.

mixcloud.com/phat_trakz

CRUOZE [WE PLAY YOU DANCE]
Na co dzień lektor i tłumacz języka angielskiego we Wrocławiu. W nocy zamienia się w TechMonstrum, i opanowuje umysły DasLokal-nych bywalców. Współzałożyciel wrocławskiego projektu We Play You Dance, oraz kolektywu Volume FX. Prowadzi cykl imprez pod tytułem „Uneasy Listening” ,łączące trudne kino z niełatwymi dźwiękami. Cruzoe, pomimo pokus nowoczesnej elektroniki, pozostał wierny winylowi i po prostu lubi jak się dobrze kręci.

soundcloud.com/cruzoe

AKAKOHUT [MIÓD]

Od deep house’u przez new disco po slow mo. Nic nie mów, słuchaj. Zaczął grać przypadkiem. Nie, tak naprawdę grał od zawsze. Z upływem czasu wyrobił się jego gust muzyczny. Pojawił się w Kamienno Górskim Time Cafe. Rozwinął się, może zmienił. Grał w lokalach takich jak: 1500m2, Das Lokal, Puzzle, Melin Cafe, Krakowska 180 czy Nietota. Gościnnie wystąpił z takimi gwiazdami jak: Swayzak, Hector. Współtwórca wrocławskiego Double Play czy Miodu, w którym działa do dziś. Jako Double Play współorganizator imprez z udziałem takich dj’ ów jak: Huxley, Jonny Cade, Ruthit, Arthur Barr, jako Miód odpowiedzialny m.in.: za Dachówkę i Miód na Plaży… Stój! Słowa nie odzwierciedlą muzyki, którą usłyszysz.

soundcloud.com/akakohut

WAYOUT [NIGHTSCOPE.PL]
Dziennikarz muzyczny: założyciel i redaktor magazynu nightscope.pl, okazjonalny writer screenagers.pl i muno.pl. Dawniej aktywny działacz w radiu RMW i Luz. Miłośnik filmów dokumentalnych o muzyce, promotor dobrych wydarzeń klubowych ale głównie DJ. Absolwent wrocławskiego cyklu „Kickbeat fresh” hype’ującego świeżych DJ’ów. Dzięki jego staraniom w mijającym sezonie 2011 w stolicy Dolnego Śląska zagrali m.in.: Mr. Moustache (cz), Zimmer (fr), SLG, The Phantom, Jonkpa, KOE.

Obecnie rezydent wrocławskiego klubu Das Lokal. Grywa disco, house i techno. Gdyby tylko mógł się przenieść wehikułem czasu do ’89…

mixcloud.com/wayout

KEYBOARD CAT [NIGHTSCOPE.PL]

Była redaktor prowadząca serwisu Screenagers.pl, obecnie współtwórca bloga The Other People Place. Zaczęła grywać w 2009 roku, stawia pierwsze kroki jesli chodzi o produkcję. Broni klasycznego house’u i tego z przełomu lat 90. i 00. Uwielbia dynamiczne miksy i intertekstualizm setów Phantom’s Revenge. Obecnie coraz bardziej wciąga ją ghetto-tech i nowy juke-house z Francji. Grała z takimi Djami jak Quinten 909, Mentalcut, VA Team, Phantom, Qube, Slam Dunk, TV Tom czy Viadrina.

soundcloud.com/keyboard-cat

17 września 2011

START: 17:00
TAX: OPLN
VENUE: KAFE MOLO