Dźwiękowa rewolucja w Londynie

Dźwiękowa rewolucja w Londynie

W czwartek, 14 listopada w Londynie odbędzie się druga edycja Red Bull Revolutions In Sound odbywająca się ramach 15-tych urodzin Red Bull Music Academy. Tym razem miejscem spotkań muzyków z całego świata stanie się jedna z najbardziej znanych europejskich atrakcji – diabelski młyn (EDF Energy London Eye). W każdej z 30 kapsuł będzie można usłyszeć inny rodzaj muzyki, co jest swoistym hołdem oddanym klubom i artystom, którzy współtworzyli przez ostatnie 30 lat klubową scenę w Wielkiej Brytanii.

W każdej z 30 kapsuł zostanie zamontowana kamera, by za pośrednictwem Internetu móc uczestniczyć w tym wydarzeniu z każdego miejsca na świecie. Stream rozpocznie się w czwartek o godzinie 20:30 polskiego czasu. Ponadto zostanie uruchomiony 31 stream dla Annie Mac, legendarnej brytyjskiej DJ’ki radiowej. Red Bull Revolutions In Sound jest również wielkim wydarzeniem technologicznym – raz pierwszy w historii sygnał z 31 kamer zostanie wyemitowany z jednego miejsca jednocześnie.

Poprzednia edycja Red Bull Revolutions In Sound odbyła się również w Londynie, w 2011 roku. W tym roku wśród artystów, którzy zagrają w „londyńskim Oku” znajdą się m.in.: Katy B, Skream, Richie Hawtin, Rudimental czy Lily Allen. Nie zabraknie również najlepszych DJ’ów reprezentujących starą jak i nową szkołę muzyki elektornicznej.

Stream rozpocznie sie 14 listopada o godzinie 20:30 na www.redbullrevolutionsinsound.com