Heavy Special @ INQ

Heavy - Haku Bday

W odpowiedz na fale upałów mamy dla Was kolejną mega bibe z cyklu Heavy Special . Na czerwcowym melanżu swoje urodziny obchodził będzie Haku aka Hakuryba. Świętowanie z mocno Polskim bassowym akcentem – jako goście szalony turntablista z Białegostoku Auricom i założyciel portalu whoop whoop – Herodsky.

Zapraszamy na:

Heavy Special – Haku B-day /w Auricom & Herodsky

10 czerwca 2011

INQ
ul. dworcowa 2
Katowice
wstep: 7PLN
start: 22:00 stop: 05:00

zagrają:

Main floor: UK Funky/Heavy Bass/Dubstep/Electro

Auricom (EBM Junglist /Białystok)
Herodsky (Whop Whop / Krakow)
3Unltd Crew
Haku
None
Razor Radish

Auricom – energiczny młodzieniec wychowany na podlaskich schabowych, który w miejsce szyszynki wstawił sobie mixer. Junglista z przypadku. Grał już z tym i z tamtym, od kilku lat jest częścią ebm junglist. Jest także jednym z filarów legendarnego Jesień Amen Tour oraz rezydentem i co-promotorem białostockiego klubu Metro. Winylowy fetyszysta. W ostatnich czasach nie ma jakiegoś muzycznego priorytetu i jego mixy, bardzo często zmieniają tempo, co nie ujmuje im skoczności i energii. Chłopak wszechstronny, co potwierdza ustawiając się nawet na batelki djskie z lokalnymi hiphopowcami, graniem setów z instrumentami, czy wspołpracą z beatboxerami. Nierzadko też można go znaleźć za gramofonami na chilloucie Metra, grającego powolne, głębokie dubstepy, deepy czy mellow hiphop. Codziennie spędza kilka godzin na doskonaleniu swojego skilla za dekami. Lubi dobry kebab, tortille, punkowe gitary i oldschoolowe pianinka. Często odpoczywa leząc na kanapie i słuchając ambientu, nie gardzi tłustym, połamanym elektro. Uważa, ze amen break i gabba kick to najlepsze co go w życiu spotkało. Jego dziadek nie służył w wermachtcie. Kiedyś, po koncercie
East West Rockers ktoś go pomylił z Ras Luta… Poliglota. Biegle włada łacina podwórkową i nie szczędzi komplementów jeśli ktoś na nie zasłuży. Uwielbia to co robi i stara się być w tym jak najlepszy.

http://www.myspace.com/auric0m
http://www.facebook.com/auricom.one
http://soundcloud.com/auricom

Herodsky to dj i producent alternatywnej muzyki klubowej. Jego sety można było usłyszeć w większości miast w całej Polsce. Jest odpowiedzialny za portal whopwhop.pl, który ma na celu propagowanie ambitnych brzmień oraz artystów którzy są za nie odpowiedzialni.

http://www.myspace.com/herodsky
http://www.facebook.com/herodsky
http://www.whopwhop.pl
http://www.mixcloud.com/herodsky
http://www.soundcloud.com/herodsky

3UNLTD(tm) – to muzyczna kolaboracja promująca nowe dźwięki spod znaku Bass. Grupę tworzą DJe — None, Hakuryba i Razor_Radish, znani szerokiej publiczności z takich projektów jak Elektronik Zoo, Neuropunks, M.o.M, czy ostatnio Heavy. Na decyzje o współpracy miało wpływ wspólne zamiłowanie do whisky i podobne podejście do imprezowania i nocnego życia. Jak sama nazwa wskazuje jako kolektyw nie ograniczają się i grają wszystko począwszy od heavy bass, dubstepu, UK funky, future garage, electro, house po breakbeat i d’n’b. Dzielili scenę z takimi osobistościami jak: Star Eyes, Kanji Kinetic, The Squire of Gothos, Ben UFO, Jeff Mills, Kemal, Corrupt Souls, Phace, Black Sun Empire, Jackmaster, Tomb Crew, Apparat, Jon Hopkins, Otto Von Schirrach, Dorian Concept, Fenin, Ital Tek, King Cannibal i wielu innych.

http://www.facebook.com/3unltd
http://www.mixcloud.com/3unltd/
http://vimeo.com/user6520948