HEAVY !!!

Cięzki kick, surowy snare i brudny bass! Z połączenia ekipy MoM z dj’em None (Neuropunks) powstało HEAVY. Bedzie można usłyszeć dzwięki spod znaku Dirty Electro, Heavy Bass i Dubstep! Już 29 stycznia, zagramy po raz pierwszy w Piwnicy Stary Targ – Będzie głośno, będzie brudno, bedzie HEAVY!

Heavy

29 stycznia 2011
Piwnica – Stary Targ – Cieszyn

zagrają:

NONE
Elektronik Zoo/Neuropunks

HAKURYBA
MoM

RAZOR_RADISH
MoM

tax: 5pln
start: 22
end: 5
music: heavy bass / garage / dubstep / electro

NONE

Na scenie debiutował w wieku 16tu lat, grając w gliwickich HC/Punk’owych zespołach Against All Odds i ConfrontAction. Płyty miksuje już 11lat. Na początku występując pod sztandarem Minimalnej Prawdy i później Neotroniki grał głównie techno i electro z odrobiną idm w tle. W międzyczasie zafascynowany dźwiękami drum and bass założył nieistniejący już kolektyw Jungletroll, który odrodził się później pod nową nazwą – Neuropunks, działając po dziś dzień. W chwili obecnej razem z Chine i JDvideo współtworzy także kolektyw Elektronik Zoo. Gra to co lubi i sprawia mu radochę, czyli techno, minimal, dnb, electro i dubstep. Był rezydentem nieistniejącego już Elektro Klubu w Katowicach. Nie liczy imprez na których zagrał, ale uzbierało by się kilka setek. Grał w Polsce i za granicami naszego kraju m.in. przed: Kero, Fenin, Apparat, Kemal, Corrupt Souls, Phace, BSE, Jackmaster, Star Eyes,

http://www.facebook.com/elektronikzoo
http://www.neuropunks.com/

M.o.M (MiedzyOczymaMgnieniami)
to dwuosobowy kolektyw, w squadzie [razor_radish+hakufishin]. Od ponad czterech lat aktywnie działamy na slaskiej scenie. Organizujemy cykliczne imprezy w katowickim INQ, na ktore zapraszani sa goscie zarowno z kraju jak i z zagranicy. Muzycznie M.o.M nie skupia sie scisle na jakims konkretnym nurcie muzycznym. Bardziej interesuje nas laczenie sprawdzonych parkietowych standardow z eksperymetalnym, swiezym i alternatywnym brzmieniem. Ciezko jest jednoznacznie okreslic jaka muzyka grana jest na naszych imprezach i jacy artysci sa zapraszani – mozna sie spodziewac wszystkiego. Obecnie mocno zafascynowani szeroko pojetą scena post garage i post dubstep.

http://www.myspace.com/mommuzik

Please grab Your smile, and CUM in.
No Home TV – HEAVY!