Kamp! oraz Tiger & Woods W Forum Przestrzenie – Konkurs

Kamp! oraz Tiger & Woods W Forum Przestrzenie – Konkurs

KAMP! I TIGER & WOODS ZAGRAJĄ W KRAKOWIE!
Red Bull Music Academy Presents, Kraków, FORUM Przestrzenie, 8 lutego 2014

Już w najbliższą sobotę 8 lutego w krakowskim klubie FORUM Przestrzenie odbędzie się impreza z cyklu Red Bull Music Academy Presents. W klubie FORUM Przestrzenie od godziny 21:00 zagrają: Tiger & Woods, Kamp!, Eltron John i Patryk Niedziela. Cykl Red Bull Music Academy Presents ma za zadanie przybliżyć wszystkim zainteresowanym ideę Akademii, dlatego przed imprezą, o godz. 19:00 w FORUM Przestrzenie odbędzie się otwarte spotkanie z Tiger & Woods oraz Eltronem Johnem, którzy podpowiedzą wszystkim zainteresowanym, w jaki sposób można aplikować do Akademii.
Okres aplikacyjny do Red Bull Music Academy w Tokio trwa do 18 marca. Artyści muszą do 12 października 2014 roku ukończyć 20 lat. Wszelkie informacje, najczęściej zadawane pytania oraz formularz aplikacyjny do pobrania znajduje się na tej stronie.

U nas do wygrania 4 pojedyncze wejściówki.

PYTANIE KONKURSOWE:  Ilu członków płci damskiej wchodzi w skład Kamp!?  Odpowiedzi piszcie w komentarzach pod tym postem na facebooku.

RED BULL MUSIC ACADEMY INFO SESSION: Tiger & Woods / Eltron John
DATA: 8 lutego, godz. 19.00
MIEJSCE: FORUM Przestrzenie, ul. Marii Konopnickiej 28, Kraków
WSTĘP: Wolny

RED BULL MUSIC ACADEMY PRESENTS: Tiger & Woods / KAMP! / Eltron John / Patryk Niedziela
DATA: 8 lutego, godz. 21.00
MIEJSCE: FORUM Przestrzenie, ul. Marii Konopnickiej 28, Kraków
WSTĘP: 30 PLN

Bilety dostępne w przedsprzedaży w FORUM Przestrzenie

****

Czym jest The Red Bull Music Academy?
Nieustająca podróż Red Bull Music Academy rozpoczęła się 15 lat temu – od tamtej pory to doroczne muzyczne zjawisko odwiedziło wiele krajów na całym świecie. W przypadku każdej edycji przygotowywany jest wyjątkowy budynek, w którym znajdują się specjalnie zaprojektowane miejsca do pracy, najnowocześniejsze studio nagraniowe, studio radiowe oraz pomieszczenia do wspólnego użytku. Nocami Red Bull Music Academy prezentuje festiwal charakterystycznych, nowatorskich koncertów i imprez, które odbywają się w ikonicznych lokalizacjach, instytucjach kultury. To, co zrodziło się na tyłach niepozornego berlińskiego magazynu przeistoczyło się w coroczne przedsięwzięcie, sprowadzające festiwale i warsztaty muzyczne na wszystkie kontynenty. Każdego roku Red Bull Music Academy organizuje około 500 imprez. Akademia ma swoje sceny na najważniejszych festiwalach, w tym Sónar, Montreux i Movement. Prowadzi także internetowy magazyn (redbullmusicacademy.com), rozgłośnię radiową działającą 24 godziny na dobę (rbmaradio.com). Niektórzy z absolwentów Akademii znaleźli się na szczytach list przebojów, inni zostali lekarzami lub grafikami komputerowymi, ale zdecydowana większość tworzy płynącą prosto z serca, wymowną i nowoczesną muzykę.

Więcej infromacji na www.redbull.pl/muzyka oraz www.redbullmusicacademy.com