Konferencja Audioriver w Krakowie + afterparty – KONKURS!

Konferencja Audioriver w Krakowie + afterparty – KONKURS!

Oprócz czystej zabawy na płockiej plaży przez całe dwa (a w tym roku nawet trzy) dni, pod szyldem Audioriver co roku organizowana jest konferencja mająca na celu dotarcie do osób, które potrzebują wsparcia w rozwoju swojej kariery oraz promowanie standardów, które powinny na rynku muzyki elektronicznej obowiązywać. Wydarzenie jest elementem projektu Rynek Niezależny, którego celem jest profesjonalizacja biznesu związanego z muzyką alternatywną oraz tworzenie forum wymiany doświadczeń. Po pierwszej konferencji w Warszawie oraz wyprzedanych edycjach w Poznaniu i Wrocławiu przyszedł czas na Kraków. Tym razem wydarzenie odbędzie się 12 kwietnia w auli Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego pod Honorowym Patronatem Rektora uczelni. Podczas dyskusji zostaną poruszone kwestie:

– specyfiki, trudności i szans w pracy VJa
– skutecznego pozyskania menedżera, bookingu w klubie, zainteresowania mediów czy kontraktu z wytwórnią
– postrzegania muzyki elektronicznej jako sztuki

Po półtoragodzinnej przerwie konferencja przeniesie się do klubu Prozak 2.0 w celu odbycia warsztatu „Co sądzisz o mojej produkcji?”. Spotkanie o zamkniętym charakterze skierowane jest dla producentów i artystów, którzy chcieliby poznać opinie profesjonalistów na temat ich twórczości. W gronie ekspertów znajdą się:

Ali z duetu Tiefschwarz – międzynarodowa gwiazda muzyki elektronicznej
Mothashipp – producent muzyczny, realizator i kompozytor, który pracował m.in. dla Mariki, Mama Selita, Pablopavo, Vavamuffin
Radek Krzyżanowski – zespół Kamp!
Łukasz Napora – Audioriver, Czwórka Polskie Radio


Również w klubie Prozak 2.0 odbędzie się konferencyjne afterparty, na którym swoimi umiejętnościami popisze się 1/2 duetu Tiefschwarz – Ali. Wraz z Bastim, tworzą juz od lat 90, a ich pierwsza produkcja „Music” ujrzała światło dzienne w 2001 roku. Duet zasłynął także z udanych interpretacji utworów Depeche Mode, Madonna, Missy Elliott, Kelis i Plastikman oraz oczywiście remixu „Kinda New” Spektrum. Dodatkowo możecie liczyć na dj set od chłopaków z KAMP! oraz występy Leona, Meg b2b Discox, Luke Hiero vs Pavlo, Roger.a Gest.a

W związku z tym wydarzeniem mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania:
2 pojedyncze wejściówki na konferencję
2 pojedyncze wejściówki na afterparty w Prozaku

Wystarczy, że pod postem na Facebook’u, w komentarzu umieścicie odpowiedź na pytanie:

Dlaczego akurat Ty masz otrzymać wejściówkę + informacja, która z opcji Cię interesuje (konferencja czy afterparty). Podwójne wygrane nie wchodzą w grę.
Liczymy na Waszą kreatywność i dar perswazji 🙂
Wyniki ogłosimy w środę o 21:00!