Loud & Clear 2 @ Krakowska 180

Loud & Clear 2

Już 16 kwietnia LOUD&CLEAR 2 na Krakowskiej 180, gdzie będziecie mieli okazję sprawdzić selekcję najświeższych bitów, serwowanych przez Jamie’go Grind’a z UK i naszych rodzimych ogarniaczy muzycznych nowinek – Kixnare’a i Minoo.  + spodziewajcie się całej masy niespodzianek przed, w trakcie i po imprezie.

Jamie Grind
( Fortified Audio / Infrasonics Rec. )

Jeden z najświeższych brytyjskich producentów, śmiało mieszający najnowsze wyspiarskie trendy z zajawkami zza Oceanu (Chicago!). Wydawał m.in. w Fortified Audio i Infrasonics (labele znane z basowych wydawnictw takich artystów, jak Submerse, Distal, czy Hot City), a jego produkcje regularnie trafiają do miksów najbardziej rozchwytywanych dj’ów w UK. Jego potencjał dostrzegły takie portale, jak: Fact Magazine, XLR8R, czy Sonic Router. Na kawałki Jamie’ego natkniecie się też w brytyjskich stacjach radiowych, m.in. w Rinse fm, w Sub fm, czy w BBC Radio 1.
http://soundcloud.com/jamie-grind

Jamie Grind
Kixnare
( U Know Me Rec. )

Kixnare a.k.a. żywa legenda polskiego podziemia. Ze Smarki Smarkiem nagrał jeden z najlepszych hip-hopowych albumów w historii, produkcyjnie udzielał się na albumach najlepszych mc’s w kraju (choćby u Dużego Pe). Solowe produkcje Kix’a to inna bajka – wciąż osadzone w hip-hopie, ale podszyte brzmieniem Los Angeles bity, otwarcie na nowoczesne brzmienia i niesamowita łatwość w budowaniu pamiętliwych melodii i atmosferycznych kompozycji. W tym momencie stanowi forpocztę najlepszych i najbardziej innowacyjnych producentów w Polsce.
http://soundcloud.com/kixnare

Kixnare
Minoo
( etaLabel Rec. )

Minoo (Paweł Pruski) od ponad dekady porusza się po eksperymentalnych brzmieniach, a podczas tych wuajaży zdążył wydać ciepło przyjęty album w etaLabel, zagrać przed Flying Lotusem i wyjechać do Chin, gdzie wziął udział w projekcie CHOP i nagrał album z chińskim artystą Sin:Nedem. Minoo na żywo to eklektyczny live-act, pełen zwrotów akcji i wyśmienitych improwizacji.
http://www.minoo.pl/

Minoo
Phat Trakz
( Loud&Clear )

Phat Trakz – dwójka dj’ów, która przez ostatnie trzy lata gromadziła doświadczenie, bujając zarówno najznamienitsze wrocławskie parkiety (Droga Do Mekki, Bezsenność, Das Lokal, MelinCafe, Maszroom), jak i uczestnicząc w najbardziej undergroundowych rave’ach (m.in. 7kilometr Bassu). Są gospodarzami cyklu Loud & Clear. Oprócz słabości do gramofonów, swoje muzyczne zainteresowania rozwijają na falach eteru we wrocławskim Akademickim Radiu Luz i w blogosferze, dzięki czemu cały czas utrzymują ręce na muzycznym pulsie. Ich sety łączą w spójną całość różnorodne brzmienia – od brytyjskiego house’u, uk funky i dubstepu po minimal i r’n’b – jedynymi warunkami są świeżość i to coś, co sprawia, że zaczynasz mimowolnie przebierać nogami.
http://www.mixcloud.com/phat_trakz/

PhatTrakz
Boorgroove
( Glitch-hop.pl )

Boorgroove to weteran wrocławskiego glitch-hopu i połamanych, basowych dźwięków. Gospodarz cyklu Glitchy Itching, jedynej cyklicznej imprezy w Polsce, na której usłyszeć można cały przekrój nowoczesnej muzyki bitowej z obszaru pokręconego hip-hopu i okolic. Jego dj’ing to techniczny majstersztyk – grać glitche trzeba umieć, a mało kto gra je tak, jak Boorgroove!
http://soundcloud.com/mash-machine

Boorgroove

BAN
( Black Triangle )

Znana również w węższych kręgach jako Karolina. Biografii podpadającej pod temat nie posiada żadnej. Właściwie nie jest dj’em, a najbliżej terminu „znany producent” to stała obok najprawdopodobniej gdzieś w jakimś nikczemnym klubie. Co może powiedzieć na pewno to, to że kocha piosenki. Co każdy wtorek prowadzi audycję w Radiu Luz, który jest przedłużeniem bloga Blacktriangle
http://blacktriangle.tumblr.com/

BAN

+ ZUPA SHOP AREA

W specjalnie wydzielonej  przestrzeni – tylko na czas Loud & Clear 2:  wyprzedaż zimowych kolekcji Turbokolor, Fake i Threadless , do tego najnowsze kreacje od Dominiki Gembiak, mocno ograniczona ilość nowych czapek od Pani Kredki, saszetki z Royal With Cheese. Oczywiście znajdziecie też pozostałe kolekcje dostępne w Zupie: Pan Tu Nie Stał, Misbhv, Purol, Kombokolor, Kokilok, Foliklo
http://www.zupashop.pl

+ PREZENTACJA SUBNORMAL.PL

Subnormal.pl – hodowcy zabawek designer toys w Polsce, z unikatowym, pełnym limitowanych modeli, projektowanym przez czołowych artystów z całego świata, asortymentem. Na Loud & Clear 2 będziecie mogli zobaczyć stworzoną specjalnie na tę okazję prezentację zdjęć, za którą stoi głowa Subnormal.pl, A.K.A. człowiek, który jako pierwszy sprowadził designer toys do Polski – Abe.
http://www.subnormal.pl

.  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .   .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .

16 kwietnia 2011

Krakowska 180 / Wrocław

Wjazd: 10 (dla osób z listy mailingowej Krakowska180) / 15 pln
Start: 20.00

http://www.facebook.com/event.php?eid=206186302738576

http://www.lastfm.pl/festival/1903798+LOUD+-+CLEAR+%E2%9E%8B
http://soundcloud.com/veryloudandclear
http://veryloudandclear.tumblr.com/
http://www.flickr.com/photos/veryloudandclear