LOUD X CLEAR: ZEPPY ZEP

LOUD X CLEAR: ZEPPY ZEP

Po udanym sezonie wakacyjnym (Doc Daneeka w BWA, niezapomniana impreza w Willi Dzieduszyckich!) wracamy do naszego naturalnego, klubowego środowiska – Das Lokalu.

A tam 29 września będziemy mieli okazję podziwiać set niecodziennego gościa – ZEPPY’ego ZEPa. Krakowski DJ i producent długo kazał na siebie czekać daslokalowej publiczności – dopiero po roku starań udało nam się zgrać terminy. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, jeśli wziąć pod uwagę napięty harmonogram Michała – udział w projekcie Red Bull Bass Camp, bookingi m.in. w Berlinie czy Nowym Jorku, cała masa remixów (w tym genialna przeróbka „Spellbound” Toma Encore’a!) i topowych produkcji zdobywających uznanie w kraju i za granicą (megahit selekcji wszystkich dj’ów ze spectrum house/techno – „Przester”, który wkrótce ukaże się na składance PL Funky II czy „Sztuki” – efekt współpracy z warszawską oficyną S1 i fascynacji klasyką polskiego hip-hopu).

Warto odnotować, że poza działalnością na polu muzyki Michał zajmuje się także grafiką – projektował m.in. plakaty dla krakowskiego cyklu imprez Avangardance, ale też ubrania dla znanej, streetwearowej marki Misbhv.

Z E P P Y Z E P
(PL Funky II / Red Bull Bas Camp / S1 Warsaw)

22-letni DJ i producent z Krakowa. Jedna z czołowych postaci sceny future garage, obok Supra1 i The Phantom. Swoją obecność na scenie producenckiej zaznaczył utworem Quality, ale zdecydowanie większego rozgłosu przysporzył mu mroczny, dynamiczny utwór Sierra, który znalazł się na składance PL Funky wydanej nakładem wytwórni Top Billin. W 2010, krążące w nieoficjalnym obiegu Menace i Rebis znalazły się w miksie xxxy’ia dla FACT Magazine, oraz na liście Sindena. Dzielił scenę z takimi postaciami jak Moodymann, Jackmaster, Kode9, Untold czy Mosca. W kwietniu 2011 miał przyjemność wystąpić na festiwalu Unsound w Nowym Jorku. Absolwent warszawskiego Red Bull Music Academy Bass Camp.

https://soundcloud.com/zeppyzep
https://www.facebook.com/zep.zeppy/

P V R E G O L D
(PL Funky II / Red Bull Music Academy / Loud&Clear)

Producencko – didżejski projekt Pawła „Naphty” Klimczaka (absolwenta prestiżowej Red Bull Music Academy) i Jędrka „Young Treeza” Jendrośki, na co dzień prowadzących portal lifestylowy Lineout.pl i gospodarujących ogólnopolskim cyklem imprez Loud & Clear.

Jako didżeje dryfują w kierunku brzmień 4×4 – od klasycznego techno i house’u, po acid i slo-mo – nie rezygnując z wpływów nowoczesnej muzyki basowej z UK i rapów spod znaku Young Money/A$AP. Na koncie mają wydawnictwo w We Are Your Music Mate, a przed sobą numer na kultowej składance PL Funky II w Razzmatazz (córka legendarnej wytwórni U Know Me Rec), remiksy dla Ailo i Hush Hush Pony (w paryskim labelu Moveltraxx).

Obecnie pracują nad debiutancką epką, zarówno w duecie, jak i solo – Naphta wydaje dla Overcooked Records z Paryża/Miami. Nieobce są im parkiety i rave’y (np. 7kilometr Bassu) całej Polski i nie tylko – grali m.in. z Moodymannem, Lando Kalem, Georgem Fitzgeraldem, Modeselektorem, Jamiem Grindem, Doc Daneeką i najlepszymi polskimi DJ’ami/producentami – Phantomem, Kixnarem, MNSLem, Zeppy Zepem i wieloma innymi.

http://soundcloud.com/pvregold
https://www.facebook.com/pvregold

B A N
(Black Triangle / Loud & Clear)

i was in infants school where were you in ‘92

http://blacktriangle.tumblr.com/
http://soundcloud.com/zajaczkowska