Mala (DMZ) w najbliższy weekend w Polsce

Mala (DMZ) w najbliższy weekend w Polsce

Mamy dla Was nie lada gratkę, otóz już w najbliższy weekend prosto z Londynu przyleci do Polski, odwiedzając dwa miasta, kolejno Sopot oraz Warszawę niezwykły gość. Postać, która dla wielu jest najważniejszym ogniwem gatunku o nazwie dubstep. Mark Lawrence znany jako Mala, jeden z twórców LEGENDARNEGO kolektywu Digital Mystikz aka DMZ, który założył wspólnie z Cokim oraz Loefah. Człowiek legenda oraz instytucja, założyciel wytwórni Deep Medi Musik. Mala uznawany przez wielu za pioniera gatunku, zasłynął wydawnictwami z DMZ niosącymi za sobą pozytywną energię oraz specyficzną duchową medytację.

Muzyka, którą każdy indywidualnie powinien przeżyć, całkowicie oddając się niosącej fali bassu oraz mocnych, przeszywających ciało dźwięków. Gatunek, który zainspirowany został muzyką reggae i dubem tak mocno odcisnął swoje piętno, że dzisiejsze „wiertarkowe wynalazki”, które wyewoluowały nie mają racji bytu. Zresztą nawet nie ma sensu o tym wspominać, każdy wie co go czeka przy spotkaniu oko w oko z mistrzem głębokiego brzmienia.

mala

Warto wspomnieć również o niezwykłej muzycznej podróży, w którą Mala zabrał nas jakiś czas temu. Mianowicie podczas pobytu na Kubie tak mocno zainspirował się tamtejszym panującym klimatem, muzyką oraz miastem, że postanowił nagrać materiał niosący tytuł „Mala In Cuba” – i wszystko jasne. Etniczne samplowane dźwięki osadzone w jazzie z nutką tanecznego zacięcia idealnie sprawdzą się przy wielu okazjach.

A okazja żeby się o tym przekonać jest na wyciągnięcie ręki ponieważ w najbliższy weekend tj. 27 oraz 28 września Mala wystąpi w dwóch wielkich klubach w równie dużych miastach. W najbliższy piątek – Sopot Sfinks700 oraz dzień póżniej w Warszawie w klubie 1500m2 do wynajęcia.

Z tej okazji mamy do rozdania dla Was dwie pojedyncze wejściówki na to wydarzenie!

Wystarczy, że polubisz nasz post o wydarzeniu na Facebooku + udostępnisz go u siebie na tablicy a my rozlosujemy spośród Was dwóch szczęśliwców.

Bilety dostępne są również za pośrednictwem Muno.pl oraz Biletomat.pl

sfinks700

1500m2