Paleman w Nowej Jerozolimie

Paleman w Nowej Jerozolimie

Paleman w Nowej Jerozolimie

W wakacje wypełnione nadwiślańskimi potańcowkami łatwo zatęsknić za dobrym basowym brzmieniem podanym na tacy przez zagranicznego artystę. Mamy dla Was lekarstwo: po raz pierwszy w Polsce w Nowej Jerozolimie pojawi się Paleman. Jeden z najpopularniejszych ostatnimi czasy artystów reprezentujący barwy kultowego labelu SWAMP81 zamieni Patio w samym centrum Warszawy w klub nie ustępujący niczym najlepszym brytyjskim parkietom.

Obok niego w Warszawie wystąpi jeszcze jeden Brytyjczyk – Agrippa, którego utwory często można usłyszeć w wielu niezależnych rozgłośniach. Dołączy do nich polska reprezentacja w następującym składzie: wants – czyli najbardziej brytyjski polski duet producencki, oraz po niemalże dwóch latach przerwy – Mustnotsleep, którzy trochę stęsknili się za wspólnym graniem i postanowili, że to najwyższy czas, aby na jedną noc cofnąć się do przeszłości.

Info o artystach:

PALEMAN // SWAMP81 // UK

Pochodzący z Manchesteru, mieszkający aktualnie w Londynie Paleman to jedna z najjaśniej świecących gwiazd brytyjskiego brzmienia ostatnich miesięcy. Pierwszy oficjalny release producenta trafił do fanów w 2012 roku poprzez label Fulcrum. „All Good EP” przyciągnęła uszy jednej z legend dubstepu Loefah, który osobiście wydał wszystkie następne wydawnictwa Palemana. Jego tracki trafiły do nas poprzez trzy różne labele należące do Loefah – School Records, 81 i kultowy dla wielu Swamp 81.

Na każdym wydawnictwie Paleman potwierdzał wyjątkowość swoich produkcji. Jako student Akademii Muzycznej w klasie jazzowej perkusji, muzyk skupia się w swojej muzyce na prostym, minimalistycznym brzmieniu opartym głównie na rytmie.

Paleman w Nowej Jerozolimie

Paleman w Nowej Jerozolimie

Agrippa // UK

Agrippa to młody londyński producent, który jeszcze zanim wydał pierwszą EP-kę już zdążył pokazać się na brytyjskiej scenie. Jego utwory puszczane były w Rinse czy NTS Radio przez śmietankę bassowego brzmienia – Loefah, Cousina czy Palemana. Agrippa stał się djskim rezydentem serii imprez Keep Hush i z miesiąca na miesiąc potwierdza swoje wysokie skillsy zarówno jako producent jak i DJ. Jego występ w Warszawie będzie zagranicznym debiutem artysty.

Przyjazd przedstawiciela Swamp 81 trzeba uczcić również odpowiednim polskim supportem. Z tej okazji na Patio Nowej Jerozolimy wystąpią dwa duety składające się łącznie z trzech osób – wants i Mustnotsleep. Dla tych drugich będzie to powrót i pierwszy wspólny set od ponad dwóch lat. MNS byli odpowiedzialni przez lata za organizację imprez spod szyldu Music of the Future – w ramach tych imprez w stolicy wystąpili tacy artyści jak Kowton, Bok Bok, Joy Orbison, Boddika i wielu innych.

Wants to support dla Palemana idealny. To dzięki niemu duet Kacpra i Marcina wydał swoją pierwszą epkę po tym jak Brytyjczyk zagrał ich kawałek „Track” podczas Boiler Roomu. Od tego czasu wants wydali trzy epki dla zagranicznych labeli a ich utwory można było usłyszeć w Rinse FM (również za sprawą Palemana), BBC 1Xtra, Kiss Fm i wielu innych.

Przedsprzedaż biletów – 12 PLN > http://bit.ly/28WlUBi