Plateaux Festival

Plateaux Festival

Uznane nazwiska sceny elektronicznej, bogaty program audiowizualny i liczne działania podejmujące temat przestrzeni miejskiej – to motywy przewodnie 3. edycji festiwalu form audiowizualnych Plateaux Festival. Od tego roku wydarzenie gości w Warszawie.

Plateaux Festival

Plateaux Festival to synteza dźwięku i obrazu, zespolonych nowoczesną technologią. To także niezwykle uznane na świecie nazwiska sceny elektronicznej. Obraz, który przytłacza swoim rozmachem. Dźwięk, który można poczuć na skórze. Ich zespolenie jako kwintesencja pełni. W tym roku koncentrujemy się też na współczesnych sposobach percepcji przestrzeni miejskiej. Stawiamy na dobry smak, na synestezję zmysłów i niepowtarzalność wrażeń. Poprzez festiwalowe wydarzenia chcemy rozprzestrzeniać kreatywność, innowacyjność, połączenie tradycji i technologii, zaangażowanie i profesjonalizm.

Impreza główna festiwalu odbędzie się w sobotę w 1500m2, gdzie na trzech scenach wystąpią z projektami audiowizualnymi, liveactami, setami djskimi i instalacjami video.

Więcej informacji:
http://Future-bass.pl/impreza/plateaux-festival/