Siasia  w Poznaniu – Konkurs!

Siasia w Poznaniu – Konkurs!

Juz 10 stycznia zapraszamy Was do Poznania na zanurzenie się w gąszczu hipnotycznego techno. Ta niewątpliwa przyjemność czeka Was w klimatycznym klubie Projekt LAB znanym także jako przestrzeń doświadczalna dla muzycznych eksperymentów. Surowe wnętrza tej miejscówki
z pewnością wprowadzą Was w odpowiedni nastrój.

Lokal jest istotny, ale mówią, że nieważne gdzie, lecz ważne z kim. Pod tym kątem nie będziecie z pewnością zawiedzeni! Głównym przewodnikiem po techno zaroślach będzie legenda gatunku made in Poland, Łukasz Salbert czyli Siasia! Łukasz rozpoczął swoją karierę w wieku 13 lat współtworząc audcyję „Zerwij Sufit” w ramach katowickiej rozgłośni radiowej. Od tamtej chwili ruszyła maszyna, która już od 18 lat dziala bez zarzutu – artysta zaczął grywać w klubach całego Śląska, rezydował w znanym nie tylko w naszym kraju klubie Kanty w Jaworznie, katowickim Ego, a do dziś organizuje imprezy w INQ także zlokalizowanym w Katowicach. Siasia jako jeden z nielicznych polskich reprezentantów miał okazję zagrać na berlińskim Love Parade w 2006 roku. Dodatkowo nasz gośc z Katowic spełnia się jako założyciel wytwórni Dirty Stuff Records. Łukasz jest znany z niezliczonej ilości doskonałych i porywających setów, dlatego przygotujcie się na intensywne pląsy na labowym parkiecie.

Czołowego gościa wspomoże członek poznańskiego TTK Collective, a mianowicie Mariusz Zych aka Zariush. Dzięki działaniom Mariusza i pozostałych członków kolektywu w Poznaniu zagościł reprezentant wytwórni CLR Monoloc, a także plejada osobistości olskiego rynku muzyki elektronicznej : Slg, Kuba Sojka, Mooryc, Angelo Mike, An On Bast, Kacper Kapsa czy Smolny.
Trzecim muszkieterem tego wieczoru będzie główny sprawca zamieszania, organizator imprezy i członek ekipy People Do Fun – Juerga.

Jeżeli będziecie mieli ochotę odpocząć w zupełnie innym klimacie, zapewni go Wam trio numer dwa w składzie: Raff Labowski, Chłopak z Sąsiedztwa i P.LUX.
To wszystko za tydzień, a my mamy dla Was konkurs z wejściówkami! Wystarczy, że odpowiecie na poniższe pytanie:

W jakim klubie zagrał Siasia gdy ostatnio odwiedził Poznań?

Odopowiedzi zamieszczajcie w komentarzach pod postem na Facebook’u.
Wyniki zostana ogłoszone w czwartek po 22.

Link do wydarzenia znajdziecie TUTAJ

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/123966439″ params=”color=ff6600&auto_play=false&show_artwork=true” width=”100%” height=”166″ iframe=”true” /]