TRES FACIUNT COLLEGIUM @ Melin cafe

Tres Faciunt Collegium

Tres Faciunt Collegium to nowy cykl imprez przygotowywanych przez nasz serwis. Bez oglądania się na gatunki i tempa gramy wszystko, co wyznacza w muzyce nowe kierunki i… dudni ciężkim basem.

17.02.2011

Zagraja:
Intreau [Wicked Bass]
Qucamber [Funk’N’Run]
P500 [Funk’N’Run]

Melin Cafe

ul. Szajnochy 4
Wrocław

Start: 21:00
Wjazd: free

Intreau [Wicked Bass] jest założycielem BBQ, projektu, który w ramach cyklu imprez i ekskluzywnej serii miksów sprowadził do Polski takich artystów jak Mosca, Hackman czy Guido. Jako didżej zdążył już wystąpić w Berlinie i New Dehli a w planach ma wydanie debiutanckiej 'Alpha EP’, która ukaże się w marcu nakładem Wicked Bass Records.

http://soundcloud.com/intreau

Qucamber [Funk’N’Run] – Zaczynał od gry na pianinie osiągając mistrzostwo w biesiadnych przygrywkach. Następnym instrumentem była gitara, którą szybko zastąpił gramofonami. Zaczynał house’ów z melodycznym wokalem poprzez elektroniczne jego odmiany doszedł do energicznego UK Garage przechodzącego w mroczny i wibrujący, ale również stawiający na nogi dubstep. Działacz Wrocławskiego/Lubinskiego kolektywu Funk’N’Run

http://mixntrix.net/dj/103

P500 [Funk’N’Run] – Od najmłodszych lat zafascynowany muzyką. Na Bambino kleił pierwsze bity i sklejał okładki płyt resztkami kaszy, która zostawała mu na śliniaczku, po karmieniu go przez mamę. Jego obecny styl wyewoluował ze zniewieściałych halsów i składanek „Dyskoteka pana Jacka” w stronę brytyjskiego podziemia dudniącego w klimatach dubstep i uk garage oraz future bass. Należy do kolektywu My Head is Dubby oraz Funk’N’Run z którymi organizuje imprezy we Wrocławiu i nie tylko.

http://www.myspace.com/djpoochini