Bomba

Wczytuję mapę...

Adres
pl. Szczepański 2/1
Kraków
Poland


Drugi raz zapraszamy na Loud&Clear w Bombie w Krakowie. Tym razem desant techno. Jako gość wieczoru wystąpi Intreau – didżej i producent z Wrocławia. Jakub Dymek zaprezentuje selekcję najlepszych sztosów z krajowego i międzynarodowego podwórka. „Chroma” to techno stempel przyjaźni Intreau z duetem Sentel – który nie wymaga dalszej rekomendacji, szczególnie pod Wawelem. Całą trójkę będzie wspierać Big#Time – opiekun cyklu Loud&Clear w Krakowie.
http://veryloudandclear.tumblr.com/
https://www.facebook.com/loudxclear
Intreau
(Wicked Bass / #seapunk polska)

Pod tym aliasem kryje się Jakub Dymek, wrocławski didżej i promotor. Współorganizował i otwierał imprezy pod szyldem BBQ, grając obok takich artystów jak Mosca, xxxy, Guido czy Hackman. Jego debiutanckie wydawnictwo „Alpha” czerpie inspiracje z funky, tropikalnego house’u i grime. Remiksowane przez m.in Bowly’ego, Sentel i Space, Ladies ukazało się nakładem Wicked Bass Records, zaliczając przedtem antenę londyńskiego Rinse, Nasty.fm, Sub.fm czy FACT Mix 215. W swoich setach sięga głęboko: miksuje nowoczesne odmiany house’u, oldskulowy 2-step, garage i wszelkie mutacje UK bass music. Wśród artystów dla, dla których rozgrzewał publikę, można wymienić: Boy-8-Bit, Simian Mobile Disco, Aquasky i Lazer Sword. Grał na znanych polskich imprezach (POW!, Bang!, My Head Is Dubby, BBQ) i poza granicami naszego kraju, m.in. w Berlinie, Kijowie i New Delhi.
https://www.facebook.com/intreau

Sentel
(Concerete Cut)

Kielecki duet producentów zaskoczył znienacka i równie szybko zdołał rozepchać sobie łokciami miejsce na scenie młodej polskiej elektroniki. Ich charakterystyczne, niepokojące i dość chaotyczne brzmienie może przywodzić na myśl twórczość artystów spod znaku Night Slugs. Swoim zeszłorocznym debiutem 'Chapel 20′ (Concrete Cut), Sylwia i Bartek ujęli nie tylko rodzimych słuchaczy, ale także flagowe sylwetki Rinse FM jak choćby Brackles czy Scratcha DVA. W tym roku oprócz garści fikuśnych remiksów, za „małą wodą” ukaże się ich pierwsze winylowe wydawnictwo.
www.soundcloud.com/sentel 
www.facebook.com/sentelmusic
BIG#TIME
(Lineout.pl / WWA)

Skryba muzyczny, blogger i słuchacz całodobowy. Redaktor Lineout.pl, współpracownik serwisów Muno i Resident Advisor. Miłośnik festiwali, tańca i nocnego życia. Aspirujący didżej i kolekcjoner nośnika winylowego. Koneser zacnych brzmień spod znaku house, techno, dubstep, UK garage, UK funky, juke, acid, 4/4. Coś w ten deseń. Grał u boku Lando Kal, Pvre Gold, Mustnotsleep i zespołu Kamp!. W dźwięku szuka kinestezji i przekraczania granic. Lubi muzykę tętniącą biciem ludzkiego serca i sztosy poruszające ciało i umysł. Czasem ciężko, czasem lekko. Przyszłość jest w muzyce.
http://soundcloud.com/bigeytimey

Nadchodzące imprezy

  • Brak imprez