Cafe Kulturalna

Wczytuję mapę...

Adres
pl. Defilad 1
00-901 Warszawa
Poland


Kulturalna to zdecydowanie jedno z ważniejszych miejsc na klubowej mapie Warszawy. Działamy stabilnie już 8 lat biorąc aktywny udział w tworzeniu warszawskiej kultury.

Jesteśmy miejscem przyjaznym dla osób interesujących się czymś. Czymś więcej niż piciem piwa. Przyciągamy ludzi ze środowisk twórczych, aktywistów, artystów ale też tych którzy chcą po prostu odpocząć, wypić kawę, umówić się na randkę albo zjeść naprawdę pyszny obiad w centrum miasta. To właśnie dzięki bezpretensjonalnej atmosferze i unikalnej przestrzeni Pałacu Kultury udostępnionej przez Teatr Dramatyczny jesteśmy klubem większości ważniejszych festiwali muzycznych, filmowych i teatralnych.

Nasza atmosfera została zbudowana również dzięki starannie dobieranemu repertuarowi koncertów. Na scenie Kulturalnej występują najciekawsze polskie zespoły które powinien znać każdy, kto twierdzi, że polska muzyka jest gorsza od zagranicznej. Jeśli chcesz poszerzać swoje horyzonty poprzez zetknięcie z legendami amerykańskiej sceny niezależnej (Polvo), japońskiej sceny improwizowanej (Satoko Fuji) albo zobaczyć na żywo klasyków hip-hopu (Fatlip z Pharcyde) to radzimy sprawdzaj nasz kalendarz imprez. Zapraszamy również przy okazji na bardzo, ale to bardzo dobre jedzenie.

Jesteśmy sympatyczni, dobrze wychowani i ciekawi świata. Jesteśmy po prostu kulturalni.

Nadchodzące imprezy

  • Brak imprez