Kosmos

Kosmos
Wczytuję mapę...

Adres
ul. Koszykowa 55
Warszawa
Poland


Tyle ciekawych rzeczy się dzieje dookoła, że nie mogliśmy się zdecydować co do formy całego przedsięwzięcia, dlatego, może całkiem ryzykownie jak na początek, zamierzamy stworzyć miejsce, będące połączeniem wszystkiego co lubimy. Będzie to nowa, GASTRONOMICZNO- KULTURALNA odsłona Kosmosu.

Kosmos Kosmos, czyli przestrzeń funkcjonująca w następujących wymiarach:

  • RESTAURACJA-szeroka gama smaków. Zarówno przekąsek jak i dań obiadowych dla wegetarian jak i tych mięsożernych. Menu będzie dynamiczne, zamierzamy bawić się formą jak i smakiem- planujemy również zaprosić do eksperymentów kulinarnych naszych gości.
  • KULTURALNYM -koncerty, imprezy, spotkania ze sztuką wizualną …i dużo dużo dużo!!!
  • KAWIARNIA- również dziecięca, jedna sala będzie przystosowana specjalnie dla najmłodszych, planujemy organizować warsztaty dla rodziców jak i ich podopiecznych.

Chcemy, żeby Kosmos Kosmos był miejscem otwartym na sztukę wszelaką, miejscem społecznie istotnym, ale również takim gdzie można przyjść zarówno na obiad, jak tylko w celach rozrywkowych lub edukacyjnych albo po prostu odpocząć albo pokazać coś, co się robi albo kupić coś fajnego…albo… Ej. Będzie fajnie. Planów mamy bardzo dużo, pomysłów jeszcze więcej, ale jesteśmy otwarci na ciekawe propozycje.

Nadchodzące imprezy

  • Brak imprez